Elbląg. Zaginął Sławomir Wietek. Policja prowadzi poszukiwania

Zaginiony Sławomir Wietek
Autor: wm.policja.gov.pl Zaginął Sławomir Wietek. 45-letni mężczyzna ostatni raz był widziany w Gronowie Górnym na ul. Szafirowej.

Zaginął Sławomir Wietek. Policja prowadzi poszukiwania za 45-letnim mężczyzną. Ostatni raz widziany był 30 maja 2021 r. w Gronowie Górnym na ul. Szafirowej. Do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze proszą o pomoc w poszukiwaniach wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o aktualnym miejscu pobytu 45-latka.

Elbląska policja poszukuje zaginionego mężczyzny. Sławomir Wietek ma 45 lat. Zamieszkały w Gronowie Górnym k. Elbląga. Tam też był widziany ostatni raz, 30 maja 2021 r. przy ul. Szafirowej. Do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Jak wygląda zaginiony Sławomir Wietek? 45-letni mężczyzna mierzy 180 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała. Ma ciemne, krótkie włosy. Nie ma zarostu.

W dniu zaginięcia Sławomir Wietek ubrany był w granatową kurtkę zimową, granatową czapkę z jasnym daszkiem, ciemne spodnie dresowe. Miał też but roboczy, ale tylko na jednej nodze.

Poszukiwania prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Elblągą. Jak mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego elbląskiej policji,  wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu zaginionego 45-latka, proszone są o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112 lub mailowo: policja@elblag.ol.policja.gov.pl.

Ewelina powiesiła się przed swoją imprezą osiemnastkową