Funkcjonariusze z Elbląga kontrolują bezpieczeństwo w czasie wakacji! Odwiedzili dzieci na półkoloniach

2020-08-10 20:29 Krzysztof Wójcik
Policjanci z Elbląga odwiedzili uczniów uczestniczących w półkoloniach
Autor: KMP w Elblagu Policjanci z Elbląga odwiedzili uczniów uczestniczących w półkoloniach

Policjanci z elbląskiego Wydziału Ruchu Drogowego odwiedzili grupę dzieci uczestniczących w półkoloniach organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 3 w Elblągu. W ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2020” prowadzone są nie tylko kontrole bezpieczeństwa, ale także zajęcia i pogadanki na temat zasad podczas letniego wypoczynku.

Policjanci z Elbląga odwiedzają dzieci uczestniczących w obozach i półkoloniach na terenie powiatu. W ramach akcji „Bezpieczne wakacje 2020” prowadzone są prelekcje oraz ciekawe zajęcia, na których obozowicze i koloniści zaznajamiają się z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa, których trzeba przestrzegać podczas wakacji!

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego odwiedzili właśnie grupę dzieci na półkoloniach organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 3 w Elblągu.

– Bezpieczeństwo na drogach jest jednym z priorytetów elbląskiej policji – mówił podkom. Wiktor Kaczmarek z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – Profilaktyka to tylko jeden z elementów działań drogówki.

Podczas zajęć policjanci zwrócili przede wszystkim uwagę na zagrożenia czyhające podczas letniego wypoczynku, ale również na bezpieczne zachowania w ruchu drogowym pieszych oraz pasażerów.

W ramach działań wzmożone są także kontrole stanu technicznego autokarów oraz kierowców wiozących dzieci.

Matka Tomasza S. zatrzymanego po wypadku i śmierci Patrycji z Otwocka w szczerej rozmowie dla Super Expressu.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.