Pijana rowerzystka mknęła przez elbląskie uliczki! Zgadniecie ile miała promili, gdy zatrzymała ją policja?

2020-08-10 19:28 Krzysztof Wójcik
Pijany rowerzysta mknął przez elbląskie uliczki! Zatrzymał go patrol policji!
Autor: Pixabay Pijany rowerzysta mknął przez elbląskie uliczki! Zatrzymał go patrol policji!

W ubiegły weekend (8-9 sierpnia) elbląska policja zatrzymała dwóch pijanych uczestników ruchu. Pierwszym był kierujący volkswagenem mężczyzna, który podczas kontroli miał w organizmie sporo ponad 1,5 promila alkoholu. To jednak nic w porównaniu do zatrzymanej niedługo później rowerzystki. Ten niechlubny rekord na długo pozostanie w pamięci funkcjonariuszy!

W zeszły weekend (8-9 sierpnia) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zatrzymali do kontroli 45-latka, który kierował volkswagenem oraz 30-letnią rowerzystkę. Oboje byli pijani i stwarzali ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia innych uczestników ruchu.

Pierwszy z zatrzymanych to jechał ulicą Brzeską. Kiedy policjanci przebadali go na zawartość alkoholu, otrzymany wynik jednoznacznie potwierdził podejrzenia funkcjonariuszy. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie aż 1,66 promila! Dodatkowo okazało się, że ma on cofnięte uprawnienia do kierowania autem. Samochód został zabezpieczony, a pijany kierowca przykładnie ukarany!

Policjanci szybko przekonali się, że stan w jakim był zatrzymany mężczyzna to zaledwie przedsmak tego, z czym przyszło im się zmierzyć później. W niedzielę około godziny 22:30 do kontroli zatrzymali rowerzystkę mknącą przez aleję Grunwaldzką. Kobieta była w stanie wskazującym, dlatego ją także przebadano. Miała w organizmie 3,5 promila alkoholu, a mimo to jechała rowerem! Funkcjonariusze sporządzili wniosek o ukaranie kobiety do sądu.

Trump przegrał MILION DOLARÓW stawiając na wygraną Gołoty

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.