Groził całej rodzinie, że ich zabije. Domowy sadysta zatrzymany przez policję z Górowa!

2020-07-03 22:41 Paweł Kicowski
Domowy agresor aresztowany
Autor: Paweł Kicowski

Rodzina mieszkająca pod Górowem Iławeckim może wreszcie odetchnąć z ulgą. Domowy agresor został aresztowany na dwa miesiące, grozi mu 6 lat więzienia.

W środku nocy z niedzieli na poniedziałek (28/29.06.20 r.) policjanci interweniowali w jednym z domów w miejscowości w pobliżu Górowa Iławeckiego. Pijany mężczyzna awanturował się z członkami rodziny. Nie była to pierwsza taka sytuacja. 36 - latek ma już zakaz zbliżania się do brata i nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania, w związku z już toczącym się postępowaniem dotyczącym gróźb karalnych. W czasie nocnej awantury pijany agresor, nie dość, że groził pozbawieniem życia swoim bliskim, to popchnął matkę, która upadając na przeszklone drzwi dotkliwie się poraniła. Mężczyzny nie powstrzymała nawet obecność policjantów. W ich obecności nadal groził bliskim. 36 - latek został zatrzymany w policyjnej celi. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 3 zarzutów gróźb karalnych, oraz uszkodzenia ciała matki. Mężczyzna nie przyznał się. Prokurator wspólnie z policjantami skierował wniosek o aresztowanie mężczyzny.

1.07.2020 r. Sąd Rejonowy w Bartoszycach aresztował 36 – latka na 3 miesiące. Mężczyzna za kratami poczeka na proces, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.