Iława: Makabryczna bójka! Z zemsty bestialsko oprawił 12-latka. Wszystko się nagrało [WIDEO]

2020-09-21 18:30 SCH
Bójka nastolatków w Iławie
Autor: Dzierzgoń Twoje Miasto Brutalna bójka nastolatków w Iławie. 15-latek pobił o trzy lada młodszego chłopca.

Makabryczne pobicie nastolatka w Iławie (woj. warmińsko-mazurskie). 15-latek skatował o 3 lata młodszego chłopaka, ponieważ ten miał obrazić jego dziewczynę. Świadkowie bójki wstrząsającego zamiast powstrzymać furiacki atak nastolatka, nagrywali zdarzenie. Wideo trafiło do sieci.

Brutalne pobicie 12-letniego chłopca w Iławie. Agresorem był 15-letni chłopak, który miał ukarać młodszego z nastolatków za to, że kilka miesięcy wcześniej obraził jego dziewczynę. Sprawcą pobicia jest były podopieczny zakładu poprawczego, który już wcześniej wdawał się w bijatyki.

Do makabrycznego zdarzenia doszło w lipcu, jednak do sieci trafiło dopiero niedawno. Bójka miała miejsce pod wieżą ciśnień w Iławie, na łące. Co gorsza, furiackiego ataku 15-latka nie powstrzymała ani dziewczyna agresywnego 15-latka ani żaden z jego kolegów stojących obok. Sprawę pobicia na policję zgłosiła rodzina 12-latka.

- To jest miejsce, w którym przebywa z reguły bardzo mało osób, dlatego nikt nie reagował. Pierwsza osoba, która tędy przejeżdżała, natychmiast zareagowała, co skutkowało zaprzestaniem eskalacji siły - powiedziała dla Polsatu News asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Agresywnym zachowaniem 15-latka zajmie się sąd rodzinny. Chłopakowi znowu grozi poprawczak.

Ruszył proces rozwodowy Daniela Martyniuka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.