Lubomino: Groźny wypadek! Śmigłowiec zabrał nieprzytomnego kierowcę!

2020-09-24 10:22 SCH
Wypadek w miejscowości Lubomino
Autor: wm.policja.gov.pl Wypadek drogowy w miejscjwości Lubomino, w powiecie lidzbarskim. Ranny 61-latek trafił śmigłowcem do szpitala w Olsztynie.

Groźny wypadek drogowy w miejscowości Lubomino (woj. warmińsko-mazurskie). 61-letni mężczyzna za kierownicą toyoty na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w drzewo. Nieprzytomny kierowca z obrażeniami ciała trafił śmigłowcem LPR do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie.

W środę (23 września) ok. godz. 17 w Lubominie (powiat lidzbarski) doszło do poważnego wypadku drogowego. Dyżurny lidzbarskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu na drodze powiatowej 1403N. Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili, że 51-letni kierowca Toyoty Rav 4 na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i najechał na drzewo.

Nieprzytomnego mężczyznę z obrażeniami ciała, ze zniszczonego pojazdu wydobyły służby. Następnie 61-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie. Mężczyzna jechał sam. Policjanci wyjaśnią wszelkie okoliczności zdarzenia.

Niestety, to nie jedyny tragiczny wypadek w naszym regionie, w ostatnim czasie. Na drodze między Reszlem a wsią Pleśno w woj. warmińsko-mazurskim, zginął 51-letni kierowca pick-up'a, który stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo.

Wypadek w Grudziądzu. Betoniarka zderzyła się z tramwajem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.