Pasłęk. Tragiczny finał poszukiwań 78-letniej kobiety. Ciało emerytki leżało przy torowisku

i

Autor: Shutterstock Pasłęk. Tragiczny finał poszukiwań 78-letniej kobiety. Ciało emerytki leżało przy torowisku

WYNIKI SEKCJI ZWŁOK

Pasłęk. Tragiczny finał poszukiwań 78-letniej kobiety. Ciało emerytki leżało przy torowisku

2023-01-25 15:36

Otrzymaliśmy wstępne wyniki sekcji zwłok 78-letniej mieszkanki Pasłęka. Emerytka zaginęła na początku roku. W piątek (13 stycznia) jej ciało odnaleziono w okolicach torowiska na wysokości miejscowości Rzeczna. Sprawą wyjaśnienia okoliczności jej śmierci zajęła się elbląska prokuratura. Śledczy przekazali wstępne wyniki sekcji zwłok kobiety.

Pasłęk. Ciało 78-letniej emerytki znaleziono przy torowisku

W niedzielę, 8 stycznia, 78-latka przygotowywała się do snu. Ostatni raz widziała ją jej córka. Następnego dnia okazało się, że emerytki nie ma w domu. Córka próbowała ustalić miejsce jej przebywania, jednak nie udało się jej uzyskać żadnych informacji. Sprawa zaginięcia trafiła więc na policję. Poszukiwania kobiety trwały kilka dni. Ich finał był tragiczny.

Ciało kobiety zostało znalezione 13 stycznia w okolicy torowiska na wysokości miejscowości Rzeczna – mówił nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu w rozmowie z Elbląskim Dziennikiem Internetowym.

Okoliczności śmierci 78-latki miały być wyjaśnione przez Prokuraturę Rejonową w Elblągu. Zadecydowano o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Znamy jej wstępne wyniki.

Na chwilę obecną nie ma okoliczności czy przesłanek, które mogłyby wskazywać, że do jej zgonu przyczyniły się osoby trzecie. To są jednak wstępne wyniki. Na szczegółową opinię biegłego trzeba poczekać – przekazał prok. Sławomir Karmowski z Prokuratury Okręgowej w Elblągu.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki