Po skarpetkach rozpoznał przestępcę. Złodziej paradował w nich po hotelu

i

Autor: shutterstock(2) Po skarpetkach rozpoznał przestępcę. Złodziej paradował w nich po hotelu.

Złodziej roku

Po skarpetkach rozpoznał przestępcę. Złodziej paradował w nich po hotelu

2022-08-02 8:26

W jednym z hoteli w Elblągu (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do kradzieży. Do pokoju pokrzywdzonego weszło dwóch mężczyzn i zabrało mu laptopa oraz bieliznę, w tym charakterystyczne biało-czarne skarpetki. Po przebudzeniu się mężczyzna zgłosił kradzież. Okazało się, że pokrzywdzony sam trafił na złodziei. Jeden z nich paradował po hotelu... w skradzionych skarpetkach.

Nietypową interwencję mają za sobą elbląscy policjanci. Ktoś bowiem połasił się na cudzego laptopa oraz... bieliznę. Zdarzenie miało miejsce w sobotę (30 lipca) w jednym z hoteli w Elblągu. W nocy do pokoju pokrzywdzonego weszło dwóch mężczyzn i zabrało mu laptopa oraz bieliznę, w tym charakterystyczne biało-czarne skarpetki.

- Po przebudzeniu zgłosił kradzież. Jednocześnie rozpoznał jednego ze sprawców, który miał na nogach jego własność - mówi Jakub Sawicki z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Policjanci zatrzymali dwóch gości hotelowych w wieku 40 i 45 lat. W ich pokojach policjanci zabezpieczyli część skradzionych rzeczy. Obydwaj odpowiedzą za kradzież. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Brutalne zabójstwo w Olsztynku. Sprawcy użyli siekiery

Sonda
Czy zostałeś kiedyś okradziony?
Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media