Śmiertelny wypadek pod Elblągiem. Czołowe zderzenie osobówek, droga zablokowana

i

Autor: Policja Śmiertelny wypadek pod Elblągiem. Czołowe zderzenie osobówek, droga zablokowana

Śmierć na drodze

Elbląg. Mgła na S22. Czołowe zderzenie osobówek, zginęła jedna osoba

2023-02-16 9:18

Tragedia na drodze S22 na wysokości miejscowości Kwietnik (woj. warmińsko-mazurskie). Czołowo zderzyły się tam dwa auta osobowe. Niestety, jedna osoba zginęła. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

S22 pod Elblągiem. Śmiertelny wypadek, zderzenie dwóch osobówek

Tragiczny poranek na drogach woj. warmińsko-mazurskiego. W miejscowości Kwietnik pod Elblągiem doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce w czwartek (16 lutego) około godz. 7:50 na drodze S22. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba zginęła. Uwaga, kierowcy! Po wypadku są utrudnienia w ruchu. Droga w tym miejscu jest obecnie zablokowana. Na miejscu pracują policjanci Wydziału Ruchu Drogowgo, strażacy i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Droga krajowa 22 koło Elbląga została odblokowana po ponad 6 godzinach. W tym czasie wyznaczony był objazd przez Młynary. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową skodą 43-latek jechał w kierunku Elbląga. Mężczyzna najprawdopodobniej znalazł się na lewym pasie i tam zderzył się czołowo z osobowym volvo jadącym w kierunku Braniewa. Do szpitala z obrażeniami trafiła również 70-letnia pasażerka z volvo. W miejscu wypadku panowała mgła ograniczająca widoczność do około 100 metrów.

CZYTAJ TEŻ: Słowa o "trumnach na kółkach" zszokowały. Łódzki adwokat nie pojawił się w sądzie

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Karetka zderzyła się z autobusem. Groźny wypadek na ul. Ostrobramskiej
Nasi Partnerzy polecają