Elbląg. Dwóch uczniów paliło marihuanę w szkole

i

Autor: wm.policja.gov.pl Dwóch uczniów paliło marihuanę w szkole.

Narkotyki w szkole

Uczniowie palili marihuanę w klasie! Przesłuchanie w obecności rodziców

2023-03-14 12:16

20 gramów marihuany znaleźli przy dwóch nastolatkach policjanci z Elbląga (woj. warmińsko-mazurskie). To wszystko miało miejsce... w szkole. Zaniepokojona nauczycielka zawiadomiła dyrekcję, że dwóch uczniów paliło marihuanę w klasie. Dyrekcja nie miała innego wyjścia, jak powiadomić o tym policję.

W poniedziałek (13 marca) policjanci interweniowali w jednej ze szkół ponadpodstawowych na terenie Elbląga. Dyrekcja placówki powiadomiła mundurowych, że jedna z nauczycielek odkryła, że dwóch uczniów w wieku 15 i 16 lat paliło w klasie marihuanę. - Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nastolatkach kilkadziesiąt woreczków z tym narkotykiem. Nieletni zostali przesłuchani w obecności rodziców - mówi Jakub Sawicki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Teraz o losie nastolatków zadecyduje sąd rodzinny. Śledczy szczegółowo badają sprawę i wyjaśniają jak nieletni weszli w posiadanie narkotyku.

Zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, ten kto wbrew przepisom posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Sonda
Paliłeś marihuanę?
"El Testosteron" by się do tego nadawał! Arkadiusz Pan Pawłowski nie ma wątpliwości
Nasi Partnerzy polecają