Zamienił 1,50 zł na ogromną fortunę! Farciarz z Elbląga będzie pławił się w luksusach!

i

Autor: Pixabay, Andrea Piacquadio / CC0 / pexels.com Zamienił 1,50 zł na ogromną fortunę! Farciarz z Elbląga będzie pławił się w luksusach!

Ale mu się trafiło!

Zamienił 1,50 zł na ogromną fortunę! Farciarz z Elbląga będzie pławił się w luksusach!

2023-03-27 18:34

Za 1,50 można kupić obecnie naprawdę niewiele. Dwie bułki lub wafelka. Można też zainwestować te pieniądze w swoje szczęście i sporo na tym zyskać, o czym przekonał się mieszkaniec Elbląga, który wzbogaci się o niebagatelną, bo sześciocyfrową kwotę. Jak mu się to udało? Okazało się, że przepis na życiowy i finansowy sukces był banalnie prosty.

216 061 zł - dokładnie tyle wygrał szczęśliwy gracz z Elbląga, który postanowił zagrać w Mini Lotto i w niedzielę, 26 marca wypełnił kupon w punkcie przy ul. Tysiąclecia. Wylosowane liczby: 9, 14, 26, 36 i 37 pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznaczało tylko jedno - wysoką wygraną.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można zaszaleć na zakupach, zainwestować, kupić wysokiej klasy samochód, wybrać się w daleką podróż w najbardziej egzotyczne miejsca na świecie, albo zapewnić sobie całkiem dostatnie życie. Możliwości jest naprawdę sporo.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Sonda
Grasz w Lotto?
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają