Chcesz mieć wyjątkowy ogród lub taras? Tutaj możesz spełnić swoje marzenia!

2021-09-09 7:00
Gryfstone
Autor: mat. prasowe

Każdy z nas doskonale wie, że w pięknym otoczeniu, które jest zgodne z naszym gustem i dostosowane do naszych oczekiwań, żyje się zdecydowanie lepiej. Wygląd otoczenia, w którym funkcjonujemy na co dzień, to odzwierciedlenie naszych zainteresowań i pasji, a także określa nasz zmysł estetyczny. Dlatego urządzając swój dom i jego otoczenie, bardzo często kładziemy nacisk nie tylko na wygląd, ale także materiały i jakość wykonania. Wszystko to można mieć dosłownie w zasięgu ręki!

Klasycznie, minimalistycznie, nowocześnie, rustykalnie, a nawet artystycznie i awangardowo - taras czy przydomowy ogród można urządzić na dziesiątki sposobów. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, ale także od użytych materiałów. Istotna jest również jakość wykonania, która zapewnia trwałość i bezpieczeństwo. Taką gwarancję daje firma Gryfstone, która już od 17 lat działa na rynku oferuje kompleksowe usługi - od wykonania projektu po jego realizację.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także wykwalifikowanej kadrze: sprzedawców, architektów krajobrazu, projektantów nawierzchni, a także własnej logistyce oraz sprawdzonej bazie wykonawców oraz bogatej ofercie produktów, firma Gryfstone jest w stanie zaoferować najwyższą jakość świadczonych usług w dziedzinie projektowania i wykonania aranżacji tarasów i ogrodów.

W ofercie Gryfstone znajdują się produkty tak uznanych firm jak: Kamal, Polbruk, Pozbruk, Bruk-bet, Kost-bet, Opoczno oraz SLABB. Dodatkowo w zakresie ogrodzeń firma może poszczycić się współpracą z takimi firmami jak Wiśniowski i Plastmet. Jakość produktów to wizytówka firmy Gryfstone, dlatego oprócz ich sprzedaży pracownicy udzielają niezbędnych wskazówek do dalszego użytkowania, by mogły cieszyć oczy i służyć przez wiele lat.

Gryfstone
Autor: mat. prasowe

Piękne otoczenie domu w kilku krokach

Składy Gryfstone Kostki brukowej i Kamienia działają kompleksowo, oferując pełen pakiet usług:

Doradztwo

Firma Gryfstone może poszczycić się wyspecjalizowaną kadrą sprzedawców z długoletnim stażem, znającą języki obce oraz udzielającą fachowej porady.

Projekt

Każdy projekt to indywidualne podejście projektanta do potrzeb klienta. Już na tym początkowym etapie przedstawiciele firmy służą klientom fachowym doradztwem oraz udzielają niezbędnych wskazówek do dalszej realizacji.

Wykonanie

Sprawdzony wykonawca to podstawa. Gryfstone współpracuje z wykonawcami z wieloletnim stażem i renomą. Dbając o ich rozwój, firma przeprowadza szkolenia dotyczące nowych technologii w zakresie układania nawierzchni czy stosowania nowoczesnego sprzętu.

Transport

Dzięki własnej logistyce firmy Gryfstone, dowiezienie i rozładunek materiału to tylko formalność.

Gryfstone
Autor: mat. prasowe

Co znajdziemy w ofercie Gryfstone?

Semmelrock – System Einstein

System Einstein to opatentowany, kompletny system ścisłych wiązań kamieni o grubości 10 cm z kontrolą odstępów i zabezpieczeniem przeciw przesunięciom. Ta inteligentna technika “klinowania” kamieni, dedykowana jest intensywnie użytkowanym nawierzchniom o dużym natężeniu ruchu i znacznych obciążeniach.

Libet

Designerskie nowości z oferty Libet zapewniają otoczeniu nie tylko wyjątkowy atrakcyjny wygląd, ale także niezbędą funkcjonalność i trwałość. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się m.in. płyty betonowe w dużym formacie z serii Maxima XL, które są idealnym formatem do realizacji wygodnych, szerokich ścieżek oraz innych nawierzchni, a także kostka Via Trio w wyjątkowych kolorach: śródziemnomorskim i kwarcytowym, dzięki czemu można stworzyć jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną przestrzeń.

Zielbruk

Nawierzchnia Shot firmy Zielbruk, zastosowana w kostkach brukowych, płytach betonowych, stopniach betonowych, ogrodzeniach czy palisadach to kolejny produkt cieszący się ogromną popularnością. Dzięki zastosowaniu technologii SHOT produkty charakteryzują się wizualnie „zmiękczoną” powierzchnią, która nabiera satynowego oblicza.

Płyty ceramiczne

Płyty ceramiczne to włoskie gresy porcelanowe, które są komfortowym połączeniem estetyki i funkcjonalności z ponadprzeciętną trwałością. Te intrygujące nawiązania do wyglądu drewna, kamienia lub betonu wyróżniają się bardzo wysoką odpornością na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Dzięki rozbudowanej ofercie barw i formatów, umożliwiają realizację bardzo kreatywnych projektów wykończenia przestrzeni.

Joniec

Ogrodzenia ROMA Perfect firmy Joniec docenią przede wszystkim sympatycy surowej, ascetycznej estetyki. Dzięki zastosowaniu technologii SCRATCH, bloczki zyskują oryginalną, nieregularną formę i niejednorodną powierzchnię.

Plast-met

Firma Plast-Met jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce. W jej ofercie znajdują się ogrodzenia o wyjątkowym wzornictwie: pionowe i poziome, a także przeznaczone dla obiektów o charakterze przemysłowym.

Wiśniowski

W ofercie firmy Wiśniowski znajdują się nie tylko ogrodzenia, ale także bramy garażowe, drzwi i okna - wszystko zgodne z obowiązujacymi trendami i nowoczesnymi technologiami. Producent działa na rynku od 30 lat, oferując najwyższą jakość produktów

Kamienie ozdobne

Grysy kamienne i otoczaki to niezwykle atrakcyjny materiał stosowany jako uzupełnienie aranżacji ogrodu i nadający mu ostatecznego kształtu. Kamienie stosowane są przede wszystkim do ozdabiania klombów kwiatowych i donic, wypełnienie ścieżek, obrzeży budynków i wiele innych zastosowań. W ofercie Gryfstone znajduje się szeroki wybór kolorów i frakcji danych kamieni, dzięki czemu można sprawić, że ogród nabierze szczególnego i indywidualnego charakteru.

Gryfstone
Autor: mat. prasowe

Więcej informacji o firmie Gryfstone i jej ofercie można znaleźć na stronie internetowej www.gryfstone.pl.

Gryfstone
Autor: mat. prasowe

Gryfstone Składy kostki brukowej i kamienia:

Gorzów Wielkopolski ul. Myśliborska 27 – tel: 733002255, 957277620

Szczecin ul. Floriana Krygiera 1 - tel: 537307370, 690078701

Lisie Pole 86 – tel: 792440132, 91 41907070

Gryfice - tel: 792011906

Gryfstone
Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE