Cztery osoby poszkodowane w dwóch wypadkach w Kostrzynie

2019-08-30 13:10
kostrzyn sikorskiego
Autor: materiały Lubuska Policja W Kostrzynie na ul. Sikorskiego często dochodzi do zdarzeń.

Na kostrzyńskich ulicach dzieje się... nie najlepiej. Policjanci, strażacy oraz pogotowie uczestniczyli w dwóch zdarzeniach. Auta uderzyły w latarnię oraz budynek. Obrażeń doznało kilka osób. Wyjaśniane są okoliczności wypadków. Co się wydarzyło?

Najświeższe zdarzenie dotyczy piątkowego poranka (30.08). Około godz. 10.20 doszło do kolizji dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulic: Granicznej i Sikorskiego w Kostrzynie, w pobliżu hotelu. Prawdopodobnie doszło do wymuszenia pierwszeństwa.

- Jeden z samochodów uderzył w latarnię. Jedna osoba z bólem brzucha została zabrana do szpitala- informuje Bartłomiej Mądry, rzecznik gorzowskich strażaków.

Jednostki straży działały także w Kostrzynie w czwartek wieczorem (29.08). Po godz. 19 otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut i trzech osobach poszkodowanych. Jedna z osobówek uderzyła w narożnik budynku.

- Kierowca tego pojazdu został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. My zabezpieczaliśmy teren zdarzenia i lądowisko. – powiedział rzecznik Mądry.

Przyczyny wypadków i okoliczności zdarzeń wyjaśniają policjanci. Mundurowi apelują o ostrożność na drogach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE