Gorzów. 8-latek biegał z parówką w kroczu, potem przyniósł NÓŻ do szkoły! "Zaje**ię Cię ku**o"

2021-05-11 22:43
Gorzów. 8-latek biegał z parówką w kroczu, potem przyniósł NÓŻ do szkoły! Zaje**ię Cię ku**o
Autor: pixabay.com Gorzów. 8-latek biegał z parówką w kroczu, potem przyniósł NÓŻ do szkoły! "Zaje**ię Cię ku**o"

Wstrząsające informacje z Gorzowa Wielkopolskiego. Jak podaje Gazeta Lubuska ośmioletni uczeń jednej ze szkół przyszedł do budynku z... nożem. Na miejsce wezwano policjantów. Okazało się, że rzeczywiście chłopiec miał przy sobie takie narzędzie. To jednak nie jedyny problem z ośmiolatkiem. Dziecko od jakiegoś czasu zachowuje się niestosownie i agresywnie. Do nauczycielki miał powiedzieć: "Zaje**ię Cię ku**o". Jedna z matek wylicza kolejne ekscesy z udziałem dziecka.

Gorzów Wielkopolski. To właśnie w jednej z tutejszych szkół ma dochodzić do zdarzeń, które trudno sobie nawet wyobrazić. Jak podaje "Gazeta Lubuska" 8-letnie dziecko przyszło do szkoły przy ul. Paderewskiego z nożem. O sprawie poinformowała pan Anna, jedna z matek. - Nasze dzieci chodzą do klasy integracyjnej. Ponad rok temu dyrekcja dorzuciła do niej ucznia niedostosowanego społecznie, który wygrażał się nauczycielce: „Zaj***ę cię, k***o!”. Ten uczeń gnębi nasze dzieci psychicznie, kopał, bił, dezorganizował pracę na lekcji - informuje kobieta. Jak się okazuje, 10 maja rzeczywiście policjanci interweniowali w sprawie 8-latka z nożem. - Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i potwierdzili, że chłopiec miał ze sobą nóż - mówi w rozmowie z "Lubuską" Wiesław Ciepiela, rzecznik urzędu miasta.

Czytaj: Ledno: Zaginęło dwóch nastolatków. Gigantyczna akcja poszukiwawcza [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sprawą ośmiolatka zajmują się kolejne szkoły - kuratorium, CPR, a nawet sąd dla nieletnich. Nic to na razie nie dało. Sprawa została zgłoszona nawet do Ministerstwa Edukacji. Rodzice pozostałych dzieci mają nadzieję, że sprawa zostanie szybko rozwiązana. Tym bardziej, że to nie jedyne odbiegające od normy zachowanie ośmiolatka. Wcześniej chciał m.in. rzucić krzesłem w nauczycielkę. Biegał z parówką umieszczoną w kroczu. Przykładał sobie nożyczki do oczu.

Zobacz: Nauczyciel angielskiego wkładał dziewczynkom ręce w majtki! Rodzice OSTRO o szkole. Padły słowa o żalu [UWAGA TVN]

Wpadki nauczycieli na zdalnym nauczaniu [GALERIA]

Agresywny mężczyzna z siekierą w Starachowicach. Policja oddała strzały ostrzegawcze
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE