Kostrzyn nad Odrą. Zatrzymali ją z 4 promilami. Policjanci nie wierzyli, że pobiła ten rekord!

2021-05-10 18:48 Michał Michalak
Kostrzyn nad Odrą. Zatrzymali ją z 4 promilami. Policjanci nie wierzyli, że pobiła ten rekord!
Autor: xusenru/cc0/Pixabay.com Niesamowitym i jednocześnie karygodnym wyczynem popisała się mieszkanka Kostrzyna nad Odrą. Jadącą renaultem 38-latkę jeszcze w listopadzie ub.r. roku zatrzymali tamtejsi policjanci. Po badaniu okazało się, że kobieta miała 4 promile alkoholu w organizmie, wskutek czego sąd orzekł wobec niej zakaz kierowania pojazdami. W minioną sobotę 8 maja mieszkanka Kostrzyna nad Odrą pobiła ten rekord (zdj. ilustracyjne)

Niesamowitym i jednocześnie karygodnym wyczynem popisała się mieszkanka Kostrzyna nad Odrą. Jadącą renaultem 38-latkę jeszcze w listopadzie ub.r. roku zatrzymali tamtejsi policjanci. Po badaniu okazało się, że kobieta miała 4 promile alkoholu w organizmie, wskutek czego sąd orzekł wobec niej zakaz kierowania pojazdami. W minioną sobotę 8 maja mieszkanka Kostrzyna nad Odrą pobiła ten rekord.

Kostrzyn nad Odrą. Zatrzymali ją z 4 promilami. Policjanci nie wierzyli, że pobiła ten rekord!

Mieszkanka Kostrzyna nad Odrą zatrzymana w listopadzie 2020 z 4 promilami alkoholu w organizmie pobiła swój rekord. W lutym br. 38-latka otrzymała sądowy zakaz kierowania pojazdami, ale postanowiła go złamać. W minioną sobotę 8 maja przed godz. 21 policjanci z Kostrzyna nad Odrą otrzymali zgłoszenie w sprawie tej samej kobiety, która najpierw uderzyła w krawężnik, uszkadzając koło swojego renaulta, a później odjechała.

- Kiedy policjanci przyjechali w okolice ulicy Niepodległości w Kostrzynie nad Odrą, zastali unieruchomionego renaulta. W okolicy zauważyli kobietę, która przyznała się do kierowania auta. Policjanci już po chwili wiedzieli, że podejrzenia zgłaszającego co do stanu trzeźwości 38-letniej mieszkanki Kostrzyna nad Odrą potwierdzą się badaniem alkomatem. Nie spodziewali się jednak, że wynik będzie tak wysoki, a kobieta wykaże się skrajną nieodpowiedzialnością, siadając w takim stanie za kierownicę - informuje policja w Kostrzynie nad Odrą.

Mieszkanka Kostrzyna nad Odrą, która została wcześniej zatrzymana z 4 promilami, tym razem jeszcze poprawiła swój rekord, bo w jej krwi było ponad 4,2 promila alkoholu. Kobieta była tak pijana, że je stan nietrzeźwości nie pozwolił wykonanie czynności procesowych. 38-latka miała zostać przesłuchana w poniedziałek 10 maja, po czym zaplanowano jej postawienie zarzutów.

Czytaj też: Katastrofa lotnicza w Zielonej Górze. Świadkowie widzieli, co się stało przed śmiercią znanego biznesmena [NOWE FAKTY]

Czytaj też: Gorzów Wielkopolski: Szkoła bez sprawdzianów i klasówek? Rewolucja przez COVID-19

Gorzów. Oszukał kilka tys. osób w całej Polsce! Złapali go po 3 latach i 14 listach gończych! [ZDJĘCIA]

4-letnia Iza zginęła pod kołami ładowarki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE