Autor: Mazinio Po dwóch fantastycznych zwycięstwach w Toruniu wystarczy wygrać choć raz w Gorzowie.

Gorzów: Akademiczki bez szans. Przegrały w Toruniu

2019-03-24 13:19

Gorzowskie koszykarki wysoko przegrały na wyjeździe. Mecz zakończył się wynikiem 65:87 dla ekipy Energi Toruń.

Mimo przegranej Akademiczek to własnie do nich należał początek spotkania. Już po pierwszych pięciu minutach gorzowianki wyszły na prowadzenie i było 15:5. Wszystko za sprawą Sharnee Zoll-Norman, która zdobywała punkt za punktem.

Taka sytuacja trzymała się aż do drugiej kwarty. Wtedy jednak torunianki wzięły się w garść i na kilka minut przed zakończeniem kwarty wyrównały wynik na 33:33.

W trzeciej kwarcie Energa wyszła na prowadzenie,  którego nie oddała do końca spotkania.

W kolejny spotkaniu InwestInTheWest Enea Gorzów zmierzy się z ekipą Enea AZS Poznań.