Gorzów: Bakterie i WIRUSY znikną w mig! Specjalna SZAFA pojawiła się w szpitalu

2020-05-28 20:02 Kły
gorzów szafa wirus
Autor: materiały firmy Samsung Wnętrze szafy przypomina lodówkę.

Niestety nie chodzi tu o czary, a o zaawansowaną technologię. Ubrań nie trzeba zawozić do pralni, wystarczy włożyć je do urządzenia zwanego AirDresser. Jak taka szafa działa?

Specjalistyczny sprzęt, od firmy Samsung, trafił do kilkunastu placówek medycznych w kraju. Otrzymał go także gorzowski szpital zakaźny przy ul. Walczaka w Gorzowie. Jak uważa producent dzięki niemu odzież medyczna będzie ciągle czysta. Tradycyjne metody czyszczenia zabierają więcej czasu i bywa, że nie przynoszą oczekiwanego skutku.

gorzów szpital zakaż
Autor: materiały szpitala Gorzów Szpital przy ul. Walczaka.

W szafie proces odświeżania trwa krótko. Dzięki parze i gorącemu powietrzu z ubrań usuwane są zanieczyszczenia i to prawie w stu procentach! Dotyczy to czterech rodzajów wirusów m.in. grypy czy koronawirusów oraz dwóch typów bakterii- gronkowca i pałeczki coli. Likwidowane są roztocza, nieprzyjemne zapachy i kurz. Potwierdziły to badania wykonane na Uniwersytecie Koreańskim. 

AirDresser jest prosta w obsłudze i nie trzeba jej bezpośrednio podłączać do sieci kanalizacyjnej. Walka z COVID- 19 ciągle trwa i bardzo istotne jest przestrzeganie reżimu sanitarnego.