gorzów zaginione1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Mundrowi sprawdzali całe miasto.

Gorzów: Dziewczynki ODDALIŁY się od domu, poszukiwali je policjanci [ZDJĘCIA]

2020-07-01 12:04

Działania trwały kilka godzin. 7 i 8-latka, mieszkanki Gorzowa, na szczęście całe i zdrowe wróciły do rodzin. Znaleziono je w innej części miasta. Chwile niepokoju i strachu przeżyli rodzice dziewczynek.

Wszystko działo się we wtorkowe popołudnie (29.06) na gorzowskim Zawarciu. Po godz. 18 rodzice poinformowali policję, że nie mogą odnaleźć dwójki dzieci. Natychmiast komunikat z rysopisem trafił do mundurowych. Ustalono, że godzinę wcześniej dziewczynki widziane były na przystanku autobusowym przy Towarowej.

gorzów zaginione2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Koordynacja działań była najważniejsza.

Do akcji zaangażowano kierowców Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz taksówkarzy. Sprawdzano miejsca, w które dzieci mogły pojechać. 7-latka i 8-latka znalazły się na Mieszka I, w centrum, gdzie zaczepiły idącą kobietę. Poprosiły ją o pomoc. W tym samym czasie zauważył je kierowca miejskiego autobusu.

Powiadomieni policjanci szybko pojawili się na miejscu i odwieźli dziewczynki całe i zdrowe do domów. Warto podczas wakacji czujnie obserwować pociechy, bo chęć przygody nie zawsze musi mieć szczęśliwe zakończenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE