Gorzów biblioteka

i

Autor: mi Przez pandemię biblioteka jest zamknięta.

Gorzów: Książki z biblioteki za długo leżą w domu! Kary nie zapłacimy!

2020-11-20 11:28

Przynajmniej do czasu aż biblioteki z powodu pandemii pozostaną zamknięte. Jak nam powiedział Sławomir Szenwald, dyrektor gorzowskiej biblioteki kary na razie nie są liczone. A co z czytelnikami, którzy mieli oddać książki przed zamknięciem bibliotek, ale tego nie zrobili.

Gorzowskie książnice, podobnie jak inne instytucje kultury będą nieczynne przynajmniej do 29. listopada. Osoby, które w czasie zamknięcia miały oddać wyposażone wcześniej pozycje nie muszą się obawiać naliczania kar. Biblioteki nie będą tego robić.

Część czytelników miała oddać książki zanim doszło do zamknięcia bibliotek, ale tego nie zrobiła. Co z ich karami? Jak zapewnia dyrektor Szenwald spóźnialscy zapłacą, ale jedynie za czas do zamknięcia książnic. Teraz opłata nie wzrasta.

Biblioteka musiała odwołać także wszystkie zaplanowane wydarzenia, ale za pracuje nad powiększeniem księgozbioru. W tym roku nowych książek ma być więcej niż w latach poprzednich. Do tematu będziemy wracać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany