LandsbergOn grafika

i

Autor: Piotr Rossa / Stowarzyszenie NOVUM Facebook.com LandsbergOn grafika

Gorzów: LandsbergOn już gotowy! Weź udział w konkursie i zdobądź go przedpremierowo!

2020-05-08 13:55

Już w czerwcu wydany zostanie piąty numer gorzowskiego magazynu fantasy. LansbergOn zawiera opowiadania związane z Gorzowem i pisane przez samych mieszkańców. Ci, którzy nie mogą się już go doczekać mają szansę zgarnąć egzemplarz nieco wcześniej. Wystarczy wziąć udział w konkursie.

Stowarzyszenie NOVUM, które zajmuje się wydawaniem LandsbergOnu ogłosiło zabawę. Aby wziąć w niej udział i przedpremierowo zdobyć magazyn należy napisać pracę tekstową na temat: "Wyobraź sobie, że przeniosłeś się sto lat w przyszłość. Napisz, co ciekawego może Cię spotkać w futurystycznym Gorzowie". Odpowiedzi nie mogą przekraczać 180 znaków. Należy je wysłać na adres: [email protected]. Jest na to czas jeszcze tylko do poniedziałku (11.05), więc lepiej się pospieszyć. Autorzy pięciu najlepszych tekstów zostaną nagrodzeni. Rozstrzygniecie 18. maja.

Piąty numer LandsbergOnu zawiera cztery opowiadania o tematyce science-fiction. Będzie można przeczytać "Boską usterkę" o początkach sztucznej inteligencji, opowiadanie pt. "2120" przedstawiające niepokojącą, ale prawdopodobną wizję przyszłości, opowiadanie "Kontrmachina" w którym autor pokaże jak walczyć, a właściwie jak nie walczyć z opresyjnym systemem w futurystycznym mieście oraz opowiadanie "Main User", które dotyczyć będzie kwestii świadomości w coraz bardziej sztucznym świecie.

Przypomnijmy: LandsbergOn zostanie oficjalnie wydany w czerwcu, będzie go można otrzymać na spotkaniach autorskich, w bibliotece czy w Wydziale Promocji i Informacji Urzędu Miasta. Opowiadania będą też dostępne online na stronie www.landsbergon.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany