Gorzów: Piłkarze Stilonu po falstarcie powalczą o zwycięstwo na własnym boisku

2020-08-01 8:00 em
Gorzów stilon
Autor: coola Stilon ma tylko jeden cel. Awans do III ligi.

Piłkarze Stilonu mają jasno postawiony cel. Awans do III ligi. Niestety pierwszy ligowy mecz zakończył się ich niespodziewaną porażką w Rzepinie. Strata kolejnych punktów może im nieco skomplikować sytuację, dlatego w sobotę muszą zagrać o pierwsze zwycięstwo w IV lidze.

Nie ma wątpliwości, że piłkarze Stilonu będą faworytami przed każdym meczem w IV lidze. Klub z takimi tradycjami, składem i zapleczem, żeby się znów rozwijać musi grać w wyższej niż IV lidze. Inauguracyjna porażka w Rzepinie musi być traktowana jako jednorazowy wypadek, z którego szybko trzeba wyciągnąć wnioski.

Stilon w pierwszym meczu grał dobrze, wypracował wiele sytuacji strzeleckich, ale ich nie wykorzystał. Dlatego w ostatnich dniach zawodnicy mocno pracowali nad poprawa tego elementu gry. - Padło dużo mocnych słów, w sobotę na boisko wyjdzie zupełnie inna drużyna - zapewnia Kamil Michniewicz, trener Stilonu.

stilon gorzów
Autor: Fragles Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Olimpijskiej.

Grający na swoim poziomie i wykorzystujący sytuacje do zdobycia bramki Stilon nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem sobotniego rywala. Mecz Stilon kontra Piast Iłowa zaczyna się o godzinie 15.00 oczywiście na stadionie przy ulicy Olimpijskiej.