Gorzów: Wiekowe pojazdy zaparkują na bulwarze! To będzie gratka dla fanów motoryzacji

2020-08-07 10:17 em
Gorzów  stare auta
Autor: Krystian Siudak Wiekowe i piękne pojazdy dzięki Automobilklub już parkowały na bulwarze.

Imprezę pod hasłem "Gorzowskie klasyki wieczorową porą" organizuje Automobilklub. Jest szansa, że na bulwarze pod Wildomem pojawi się kilkadziesiąt samochodów i motocykli, które już dawno osiągnęły... pełnoletność. Może pojawić się kilka motoryzacyjnych perełek.

Organizatorzy liczą, że na bulwarze zaparkuje około 50 pojazdów. Jakich? To trudno przewidzieć, ale ponieważ to nie pierwsza taka impreza organizowana przez gorzowski Automobilklub jest szansa na pojawienie się wielu ciekawych aut i motocykli.

Gratką dla fanów może być 70-letnie volvo, nieco młodszy mercedes czy oryginalny ford mustang. Oczywiście nie zabraknie także wytworów rodzimej motoryzacji. Warto przypomnieć sobie lub zobaczyć jak wyglądają słynne małe czy duże fiaty. Może na bulwar podjedzie jakaś legendarna już syrenka?

Gorzów stare auta
Autor: Krystian Siudak To może być ciekawa lekcja historii motoryzacji.

Krystian Sudak z Automobilklubu zapewnia, że będzie można robić zdjęcia czy porozmawiać z właścicielami pojazdów. Sobotnia impreza zaczyna się o godzinie 18.00 na bulwarze zachodnim. To może być pierwsze z wielu spotkań z klasykami motoryzacji.