Jechał sam, zginął w samotności. Makabryczny wypadek na DK22

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express Kierowca osobowego opla zginął w wypadku na drodze krajowej nr 22 na trasie Różanki-Gorzów Wielkopolski, zdj. ilustracyjne

Tragedia na drodze

Jechał sam, zginął w samotności. Makabryczny wypadek na DK22

2023-06-02 17:35

Kierowca osobowego opla zginął w wypadku na drodze krajowej nr 22 na trasie Różanki-Gorzów Wielkopolski. Do zdarzenia doszło w piątek, 2 czerwca, ok. godz. 14. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mężczyzna, którego tożsamość jest cały czas potwierdzana, zjechał nagle na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Sprawą zajęła się prokuratura w Gorzowie.

Śmiertelny wypadek na trasie Różanki-Gorzów Wielkopolski

W śmiertelnym wypadku na trasie Różanki-Gorzów Wielkopolski zginął kierujący oplem mężczyzna. Wszystko działo się w piątek, 2 czerwca, na 67. kilometrze drogi krajowej nr 22. Według wstępnych ustaleń policji prowadzący osobówkę zjechał nagle z trasy na pobocze, gdzie jego samochód uderzył następnie w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu, podróżował sam. - Nadal ustalamy jego tożsamość - mówi nadkomisarz Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu można się jeszcze spodziewać utrudnień w ruchu. Sprawą śmiertelnego wypadku zajęła się również prokuratura w Gorzowie Wielkopolskim.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Zabójstwo w Wołominie. Zwłoki mężczyzny leżały w krzakach. Trzy osoby zatrzymane
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany