Kostrzyn dachowanie

i

Autor: materiały KP Słubice Samochód został zniszczony.

Kostrzyn: SIŁA uderzenia była tak duża, że WYPADLI z auta [ZDJĘCIA]

2020-06-17 13:58

Trzech mężczyzn zostało poszkodowanych w wyniku wypadku na drodze krajowej między Kostrzynem nad Odrą a Słońskiem. W miejscowości Żabczyn wczesnym porankiem pojawili się policjanci. Co ustalili?

Jeden z mężczyzn jest w poważnym stanie, został przetransportowany śmigłowcem LPR do Zielonej Góry. Z kolei dwóch pozostałych- kierowcę i pasażera przewieziono karetką do szpitala w Gorzowie. Zdarzenie wyglądało groźnie, o czym świadczy zniszczona osobówka. W środę (17.06) około godz. 6.40 policja otrzymała zgłoszenie.

- Kierujący passatem z nieustalonej do tej pory przyczyny zjechał na przeciwny pas, dalej na pobocze i uderzył w drzewo, a na koniec dachował. Siła uderzenia była dosyć duża, bo wszyscy zostali wyrzuceni z pojazdu - opowiada Magdalena Jankowska, rzecznik Komendy Powiatowej w Słubicach.

Kostrzyn dachowanie2

i

Autor: materiały KP Słubice Auto uderzyło w drzewo i dachowało.

Autem podróżowali mężczyźni w wieku: 27, 30 i 38 lat. Kierowca i pasażer trafili do szpitala w Gorzowie, a drugi pasażer śmigłowcem został przetransportowany do Zielonej Góry. Wszyscy to mieszkańcy powiatu sulęcińskiego. W aucie znaleziono środki odurzające. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE