Lubuskie: Potworna śmierć na DW132. Młody motocyklista nie miał szans. Na miejscu jest prokurator! [OBJAZDY]

2021-06-16 15:27
Wypadek na przystanku w Michniowie! Ciężarówka wjechała w busa wypełnionego ludźmi!
Autor: mat. policji Wypadek na przystanku w Michniowie! Ciężarówka wjechała w busa wypełnionego ludźmi!

Lubuskie, śmiertelny wypadek na DW132. To drugi, potworny wypadek na drodze nr 132 tego samego dnia. W środę (16.06.21 r.) ok. 13.00 młody, 39-letni motocyklista czołowo zderzył się z samochodem osobowym - nie miał szans, zginął na miejscu. Mimo, że od wypadku minęły już przeszło dwie godzin, pomiędzy Motylewem a Białczem w pow. gorzowskim wciąż są utrudnienia. Na miejscu pracuje prokurator. Rzecznik prasowy doradza omijanie trasy.

Śmiertelny wypadek na DW 132. Motocyklista zginął na miejscu

W środę ok. 13.00 na drodze wojewódzkiej nr 132 pomiędzy Motylewem a Białczem w pow. gorzowskim doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. 39-latek jechał yamahą, kiedy nagle zmienił swój pas ruchu i zderzył się z osobową skodą. Nie miał szans, zginął na miejscu. Kierowca skody został przetransportowany do szpitala, na razie nie wiadomo, w jakim jest stanie.

DW 132 zablokowana. To potrwa! Omijajcie trasę z Gorzowa Wlkp. na Kostrzyn nad Odrą!

W związku z wypadkiem droga wojewódzka łącząca Gorzów Wielkopolski z Kostrzynem nad Odrą jest zablokowana. Co prawda policjanci kierują ruch na objazdy lokalnymi drogami, ale ich przepustowość nie jest duża. Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej w Gorzowie Wlkp. poinformował w rozmowie z SE.pl, że droga wciąż pozostaje zamknięta. Odradził kierowcom kierowanie się na ten odcinek. Utrudnienia mogą jeszcze potrwać. Na miejscu jest prokurator, obecnie śledczy odwzorowują, jak doszło do śmiertelnego wypadku. Póki co, na lokalnych drogach omijających DW 132 nie ma większych zatorów.

Wcześniej, tego samego dnia, po godz. 10 w Jeninie, bliżej Gorzowa Wlkp. zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Mimo, że auta zostały poważnie uszkodzone, ich kierowcy nie doznali poważnych obrażeń.

Dziki spacerują sobie po bydgoskim osiedlu OSOWA GÓRA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE