Laweta jechała na czołówkę między Starym Osiecznem a Dobiegniewem

i

Autor: Maciej Duda

Niewiele brakowało!

Lubuskie: To mogło skończyć się tragicznie! Laweta jechała na czołówkę [WIDEO]

2022-11-08 13:08

To mogło skończyć się tragicznie! W poniedziałkowy wieczór na drodze krajowej 22 między miejscowościami Stare Osieczno a Dobiegniewem w województwie lubuskim doszło do bardzo groźnej sytuacji na drodze. Kierowca lawety wyprzedzał ciężarówkę, jadąc wprost na nadjeżdżający z naprzeciwka samochód.

Kierowca osobówki w ostatniej chwili zjechał na pobocze i cudem uniknął tragedii. Całe zdarzenie zarejestrowała kamerka samochodowa, którą poszkodowany miał zainstalowaną w swoim pojeździe. Teraz na własną rękę szuka sprawcy i publikuję w sieci nagranie z całego zdarzenia.

Nagranie mrozi krew w żyłach

- Potrzebuję pomocy w ustaleniu sprawcy wymuszenia i doprowadzenia do sytuacji zagrażającej życia. Przesyłam filmik z wczorajszego zdarzenia, 07.11.2022r. godz. 19:00. (godzina na kamerce nie jest przestawiona po zmianie czasu). Zdarzenia Droga nr22 między m. Stare Osieczno - m. Dobiegniew. Kierowca lawety jechał od strony Starego Osieczna w stronę Wałcza lub Piły, niestety nr rejestracji nie widać, ale może ktoś z kierowców ciężarówek zarejestrował lub ew ktoś rozpoznaje laweciarza (pisownia oryginalna) - pisze poszkodowany pan Maciej.

Nie będzie zgłaszał sprawy na policję

Jak twierdzi pokrzywdzony, na nagraniu nie widać tablic rejestracyjnych, a z doświadczenia wie, że policja nie będzie w stanie mu pomóc. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje sprawcę niebezpiecznego zdarzenia, jest proszony o kontakt.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Bezczelnie jechał na czołowe zderzenie! Poszkodowany szuka sprawcy