Ogromny mandat

Nie zgadniecie, gdzie chciał zaparkować hulajnogę mieszkaniec Gorzowa! Przed policją uciekał już na pieszo [WIDEO, ZDJĘCIA]

2022-11-08 10:07

Prawie w całej Polsce słychać narzekania na ludzi parkujących hulajnogi, ale wszystkich postanowił przebić mieszkaniec Gorzowa. Po zakończeniu przejażdżki mężczyzna postanowił się wdrapać na fontannę Pauckscha, ciągnąc swój pojazd za sobą. Wszystko zobaczył operator miejskiego monitoringu, który powiadomił policję, ale kierujący hulajnogą zaczął uciekać.

Nie zgadniecie, gdzie chciał zaparkować hulajnogę mieszkaniec Gorzowa! Dostał ogromny mandat

Fontanna Pauckscha w Gorzowie nowym miejscem do parkowania hulajnóg? Na taki pomysł wpadł w nocy z 3 na 4 listopada 23-latek, który wszedł na monument, ciągnąc za sobą pojazd. Kto wie, gdzie ostatecznie trafiłaby hulajnoga, gdyby całego zdarzenia nie zobaczył operator miejskiego monitoringu, który powiadomił o wszystkim policję. Gdy mundurowi dotarli na miejsce, mężczyzna jak gdyby nigdy nic siedział na fontannie, ale po zobaczeniu funkcjonariuszy zaczął uciekać w strone ul. Obotryckiej, choć tym razem na pieszo. Został zatrzymany po kilkudziesięciometrowym pościgu, a wkrótce okazało się, że miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu. Jak powiedział policjantom, wniesienie hulajnogi na fontannę Pauckscha w Gorzowie miało być żartem. Za swoje zachowanie został ukarany kilkoma mandatami o łącznej wartości 3,5 tys. zł.

Wideo z nietypowego zdarzenia w Gorzowie Wielkopolskim jest dostępne TUTAJ.

Zastrzelił byłą dziewczynę, zginął z rąk policjantów. Czy zabójstwa 26-latki z Gorzowa można było uniknąć?

Sonda
Czy rowery i hulajnogi elektryczne stanowią zagrożenie dla pieszych?
Zabytkowa willa za 100 złotych. Niecodzienna okazja w Szczecinie