Międzyrzecz. Przyjechał do Polski po pracę, ale przeszkodził mu... szlaban parkingowy [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-02-19 21:50 Michał Michalak
Międzyrzecz. Przyjechał do Polski po pracę, ale przeszkodził mu... szlaban parkingowy [WIDEO]
Autor: KWP w Gorzowie WLKP. Ukrainiec, który przyjechał do Międzyrzecza znaleźć pracę, zniszczył szlaban parkingowy i zabrał go ze sobą

28-letni obywatel Ukrainy ponad dwa tygodnie temu przekroczył szlaban graniczny i wjechał do Polski, by znaleźć tu pracę. Mężczyzna trafił do Międzyrzecza w województwie lubuskim, ale znajdującego się na jednym z parkingów szlabanu już nie oszczędził. 28-latek najpierw go zniszczył, a później po prostu... zabrał go ze sobą. Wszystko nagrała kamera monitoringu tamtejszej spółdzielni mieszkaniowej.

Międzyrzecz. Przyjechał do Polski po pracę, ale przeszkodził mu... szlaban parkingowy

28-letni obywatel Ukrainy przyjechał do Polski ponad 2 tygodnie temu, by znaleźć tu pracę. Mężczyzna trafił do Międzyrzecza w województwie lubuskim, ale nie będzie miło wspominał tego pobytu. W czwartek wieczorem 11 lutego 28-latek zjawił się na jednym z parkingów i zaczął niszczyć znajdujący się tam szlaban. Na tym jednak nie poprzestał, bo po tym jak go wyłamał, zabrał go ze sobą. Całe zdarzenie nagrała kamera monitoringu należącego do spółdzielni mieszkaniowej, której przedstawiciel poinformował o wszystkim policję.

- 28-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa, jednak nie potrafił racjonalnie wyjaśnić, dlaczego to zrobił. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.

Międzyrzecz. Przyjechał do Polski po pracę, ale przeszkodził mu... szlaban parkingowy [ZDJĘCIA]

Zniszczył szlaban i... zabrał go ze sobą