Muzycznie, magicznie i kolorowo w gorzowskich bibliotekach. Trwają wakacyjne zajęcia

2019-08-13 7:33 Magdalena Pawłowska
Zabawy w bibliotekach
Autor: jarmoluk / pixabay.com Na dzieifc czekają ciekawe zajęcia

Ruszył kolejny tydzień wakacyjnych zajęć dla dzieci. Tym razem najmłodsi gorzowianie mogą się bawić w bibliotece Wróbelka Elemelka, znajdującej się przy ulicy Chełmońskiego. Warsztaty rozpoczęły się tam w poniedziałek i potrwają do piątku (16.08). Udział jest bezpłatny, a wcześniejsze zapisy nie są konieczne.

Jeszcze do końca sierpnia dzieci mogą skorzystać z oferty wakacyjnych zajęć organizowanych przez gorzowską bibliotekę. W tym tygodniu do wspólnej zabawy zaprasza filia nr 11. Tam zajęcia pod hasłem "Magicznie-Artystycznie". Na uczestników zabaw czeka kreatywne malowanie, muzyczne inspiracje i twórcze poszukiwania.

Warsztaty będą się odbywać przez cały tydzień w godzinach od 11:00 do 13:00. A w przyszłym tygodniu zajęcia w fili nr 1, przy ulicy Kombatantów. Będzie miedzy innymi chemiczne zawrót głowy, papierowe czary-mary czy bal hobbystów.

Wakacyjne zajęcia potrwają do końca sierpnia. Szczegóły można znaleźć na stronie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie w zakładce "Letnia Fabryka Pasji".