Zabójca z Gorzowa został zastrzelony w Berlinie! [NOWE FAKTY]

2019-09-13 11:40 Wojciech Hańczuk
Paweł R. zabójca z Gorzowa zastrzelony przez niemieckich policjantów
Autor: Facebook / reprodukcja Dariusz Dutkiewicz / SE

Zabójcę z Gorzowa zastrzelili niemieccy policjanci podczas próby zatrzymania! Nie potwierdziły się informację, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Policjanci chcieli go zatrzymać do kontroli w okolicach Berlina. Więcej szczegółów policja nie zdradza. Według nieoficjalnych informacji Paweł R. podczas zatrzymania mierzył do policjantów z broni.

Według naszych informacji grupa gorzowskich policjantów pojechała do Niemiec aby sprawdzić czy w okolicach Berlina znaleziono ciało poszukiwanego Paweł R. Mężczyzna w środę około godziny 13.00 wszedł do pralni przy ulicy Owczej. - Mężczyzna przyszedł, wymierzył z broni palnej do swojej przyszłej ofiary i szybko się oddalił. Niestety życia kobiety nie udało sie uratować. Wszystko wskazuje na to, że działał on z góry powziętym zamiarem, że te działania były przez niego przygotowane - relacjonuje Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

Zabójstwo gorzów
Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów Policja cały czas szuka sprawcy.

Według najświeższych informacji obława już się zakończyła. Jak nam udało się nieoficjalnie dowiedzieć sprawca dobrze znał ofiarę. Przez jakiś czas mieszkali razem. Rozstali się ale mężczyzna nadal nachodził kobietę. Podczas awantur miała nawet interweniować policja.