Magnolia Park

i

Autor: mat.prasowe

Nowe mieszkania w Gorzowie – Osiedle Magnolia Park

2021-05-17 8:00

To osiedle bez wątpienia przyciąga mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i nie tylko. Położone na Osiedlu Manhattan przy ulicy Walczaka wyróżnia się nowoczesnością i dobrym planem zagospodarowania przestrzeni. Doskonała lokalizacja, dobrze skomunikowana z resztą miasta, a w pobliżu sklepy, szkoła oraz przedszkole.

Inwestycja Osiedle Magnolia Park to 288 nowoczesnych apartamentów i mieszkań, mieszczących się w przedziale: od 26 m kw do 84 m kw. A każdy kupujący miał do wyboru mieszkania z lub bez balkonu, z tarasami oraz z ogródkami w parterze. To jednak nie wszystko, ponieważ osiedle wyróżnia się rozległymi zielonymi terenami rekreacyjnymi wewnątrz osiedla z placem zabaw dla dzieci.

Magnolia Park

i

Autor: mat.prasowe Link: http://www.magnoliaparkgorzow.pl/

Wizualizacje osiedla możecie zobaczyć >>tutaj<<

Tak naprawdę na Osiedlu Magnolia każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od własnych upodobań i preferencji. Śpieszcie się jednak, ponieważ zostało zaledwie kilka wolnych mieszkań na Osiedlu Magnolia Park. Stan deweloperski – do wykończenia i zamieszkania.

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia:

  • garażu wolno stojącego murowanego o pow. ok 20 m kw.,
  • miejsca postojowego,
  • komórki lokatorskiej.
Magnolia Park

i

Autor: mat.prasowe Link: http://www.magnoliaparkgorzow.pl/

Więcej informacji szukajcie w:

Biuro Sprzedaży Mieszkań Magnolia Park

Ul. Walczaka 43i/4

66-400 Gorzów Wlkp.

tel: 516 260 815

e-mail: biuro@magnoliaparkgorzow.pl

Magnolia Park

i

Autor: mat.prasowe Link: http://www.magnoliaparkgorzow.pl/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE