Odpowiedz na pytanie i wygraj LandsbergOn! Każdy może się przyłączyć do zabawy

2019-12-22 19:00
Landsbergon
Autor: Stowarzyszenie Novum / Facebook.com Strona tytułowa

Wszyscy chętni zdobyć czwarte już wydanie magazynu LandsbergOn. To pismo fantasy, zawierające opowiadania o Gorzowie i regionie, pisane przez samych gorzowian. Zasady zabawy są bardzo proste!

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: "Kto jest Twoim ulubionym gorzowskim autorem fantastyki (grafiki, zdjęcia, obrazy, opowiadania książki) i dlaczego?”. Odpowiedzi ślijcie na adres: landsbergon@gamil.com. Jest na to czas do 24. grudnia. Pięciu autorów najlepszych tekstów otrzyma magazyn.

Przypomnijmy: do przeczytania są cztery historie: Zmierzch Bogów, Przypadek Alicji K., Opowieści o gorzowskiej Wandzie oraz Sztolnie Hallibriar. 

- Jest m.in. opowieść o tym jak to ta Wanda, która nie chciała Niemca, wylądowała w gorzowskich kanałach i stała się potworem. Jest historia o dziewczynie, która zdaje sobie sprawę z tego, że jest postacią w opowiadaniu. Mamy też opowiadanie o liście - mówi Kamil Kwiatkowski, jeden z autorów.

Magazyn LandsbergOn można bezpłatnie otrzymać także w urzędzie miasta, gdzie powędrowało 12 egzemplarzy. Wystarczy skontaktować się z wydziałem Promocji i Informacji znajdującym przy ul. Sikorskiego 5, w dawnym "Lamusie".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE