Pędził S3 tak szybko, że nie wierzył, że dogoni go policja! Mercedes gnał z astronomiczną prędkością [WIDEO]

2021-09-08 12:42
Pędził S3 tak szybko, że nie wierzył, że dogoni go policja! Mercedes gnał z astronomiczną prędkością [WIDEO]
Autor: KMP w Gorzowie Wielkopolskim Jadący trasą S3 w kierunku Szczecina mężczyzna nie mógł uwierzyć, że dogonił go policyjny radiowóz. 40-latkowi z województwa mazowieckiego zmierzono aż 249 km/h

Jadący trasą S3 w kierunku Szczecina mężczyzna nie mógł uwierzyć, że dogonił go policyjny radiowóz. 40-latkowi z województwa mazowieckiego zmierzono aż 249 km/h. Po zobaczeniu sygnałów do zatrzymania się kierowca zjechał od razu na pobocze, tłumacząc, że spieszył się na spotkanie biznesowe, i jednocześnie wyrażając swój podziw dla mocy radiowozu.

Pędził S3 tak szybko, że nie wierzył, że dogoni go policja! Mercedes gnał z astronomiczną prędkością

Kierowca mercedesa, który jechał trasą S3 w kierunku Szczecina, był zaskoczony tym, że dogonił go policyjny radiowóz. Radar zmierzył 40-latkowi z województwa mazowieckiego 249 km/h, dlatego mężczyzna nie mógł uwierzyć, że ścigający go mundurowi byli w stanie rozwinąć podobną prędkość. Ich nieoznakowany pojazd znalazł się tuż za mercedesem, po czym funkcjonariusze grupy Speed pokazali kierowcy mercedesa, by się zatrzymał, a ten od razu zjechał na pobocze. 40-latek tłumaczył swój pośpiech tym, że spieszył się na spotkanie biznesowe. Kierowca mercedesa został ukarany kilkusetzłotowym mandatem, a za swoje zachowanie odpowie ponadto przed sądem. Do zdarzenia na S3 doszło we wtorek 7 września.

- Niecodziennie ktoś po drodze publicznej jedzie aż 249 kilometrów na godzinę. To prędkość, która powinna być zarezerwowana dla aut ścigających się na torze. Na drodze, po której poruszają się inne auta, musimy zachować więcej rozwagi, bo możliwość reakcji na niespodziewaną sytuację spada do minimum - apelują policjanci z grupy Speed.

Wideo z pościgu za kierowcą mercedesa na S3 dostępne TUTAJ.

Czytaj też: Kostrzyn nad Odrą. Maszyna ucięła jej ręce. Dlaczego została bez pomocy?

Czytaj też: Drezdenko. Spadł z ambony i nie mógł się ruszać! Myśliwy został sam w środku lasu [ZDJĘCIA]

Uciekał policji siejąc zamęt! Zabrakło mu szczęścia i wyobraźni
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE