Piłkarze ręczni Stali Gorzów nie powalczyli o kolejne zwycięstwo w I lidze [AKTUALIZACJA]

2020-10-17 7:04 em
ręczna Stal Gorzów
Autor: coola

Po świetnym początku rozgrywek ligowych gorzowianie w poprzedniej kolejce przegrali pierwszy mecz. Teraz chcieli wrócić do wygrywania. Na przeszkodzie stanął koronawirus.

Aktualizacja:  Mecz odwołano bo okazało się, ze jeden z gorzowskich piłkarzy ręcznych ma koronawirusa - pozytywny wynik testu. Nie wiadomo kiedy spotkanie dojdzie do skutku. 

Trwa jeden z najważniejszych sezonów w historii gorzowskich piłkarzy ręcznych. Po jego zakończeniu dojdzie do reformy rozgrywek. Powstanie silna, centralna I liga - będą sponsorzy i relacje telewizyjne - aby się w niej znaleźć trzeba jednak w bieżących rozgrywkach być w czołówce tabeli.

Sobotni rywal to UKS Kąty Wrocławskie. Beniaminek ligi radzi sobie bardzo dobrze, ma dwa zwycięstwa na koncie. Taki sam bilans ma Stal, ale we własnej hali to zawsze nasz zespół jest faworytem. - W Gorzowie to my mamy dominować i wygrywać - zapewnia Oskar Serpina, trener TL Ubezpieczenia Stali Gorzów.

Mecz z UKS Kąty Wrocławskie w sobotę o godz. 17.00 w hali przy Szarych Szeregów. Niestety kibice - z powodu pandemii - nie będą mogli zobaczyć go na żywo. Pozostaje śledzić informacje w mediach.