Pijany policjant miał rozbić auto i uciec! Komenda w Gorzowie chce go wydalić ze służby

i

Autor: AndrzejRembowski/cc0/Pixabay.com Pijany policjant z Gorzowa Wielkopolskiego miał uderzyć swoim autem w barierki, a później zbiec z miejsca wypadku

Skandaliczne zachowanie

Pijany policjant miał rozbić auto i uciec! Komenda w Gorzowie chce go wydalić ze służby

2023-02-02 15:33

Pijany policjant z Gorzowa Wielkopolskiego miał uderzyć swoim autem w barierki, a później zbiec z miejsca wypadku. Jak informuje tamtejsza prokuratura, mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Komenda Miejska Policji w Gorzowie wszczęła postępowania administracyjne w celu wydalenia mężczyzny ze służby.

Pijany policjant zatrzymany przez kolegów z komendy. Miał rozbić auto i uciec

Pijany policjant rozbił auto marki Smart i uciekł z miejsca wypadku - informuje Gorzowianin.com. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 29 stycznia, w godzinach porannych, na osiedlu Bermudy w Wawrowie pod Gorzowem Wielkopolskim. Mężczyzna miał wypaść z drogi i uderzyć w barierki, oddalając się z miejsca zdarzenia pieszo. Został później zatrzymany w swoim mieszkaniu, a prokuratura postawiła mu zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, za który grozi mu do 2 lat więzienia - ponadto stracił prawo jazdy. Na co dzień był funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, choć jak informuje jej rzecznik, od kilku miesięcy nie pojawiał się w pracy. - Wszczęliśmy postępowanie administracyjne w celu wydalenia go ze służby w szeregach mundurowych - informuje komisarz Grzegorz Jaroszewicz.

Sonda
Czy ufasz polskiej policji?
Bawił się w żołnierza i postrzelił siostrę