Rodzina Adama z Żar walczy o uratowanie jego życia. Wołanie o pomoc

i

Autor: Siepomaga Rodzina Adama z Żar walczy o uratowanie jego życia. Wołanie o pomoc

Adam kontra paskudna choroba

Rodzina Adama z Żar walczy o uratowanie jego życia. Fatalna diagnoza, a potem szansa na cud!

2022-08-17 17:42

Adam z Żar walczy z guzem mózgu. Jego rodzina apeluje w internecie o pomoc. Została założona zbiórka, a ludzie o ogromnych sercach odpowiedzieli i przekazali bezcenne wsparcie. Walka cały czas trwa. - To szansa na kolejne bezcenne miesiące życia, które mógłby spędzić szczęśliwie w otoczeniu rodziny - przekazują bliscy na portalu siepomaga.pl.

Adam z Żar walczy o życie! Możemy mu pomóc

Do naszej redakcji zwrócił się jeden z czytelników, który apeluje o pomoc w sprawie 52-letniego Adama, który pochodzi z Żar. Jakiś czas temu wyjechał do angielskiego Bournemouth. - Do niedawna wiódł spokojne życie. Pracował, cieszył się nowo narodzonym wnuczkiem. Ogromny fan piłki nożnej. Nie tylko kibicował, ale sam też wciąż grał! Wszystko zawaliło się w jednej chwili. To był cios dla całej rodziny. Zburzył nasze szczęśliwe, normalne życie, zamieniając je w piekło strach - czytamy w opisie na portalu siepomaga.pl.

Czytaj też: Ciało mężczyzny pod Gorzowem Wielkopolskim! Było w bardzo złym stanie?

Żary: Adam coraz gorzej się czuł. Fatalna diagnoza

Wszystko zmieniło się w czerwcu tego roku. Adam z dnia na dzień zaczął słabnąć, tracić równowagę, miał problem z wymową. - W szpitalu początkowo uznano, że to mini udar. Wypisali Adama do domu, gdzie miał dbać o siebie, odpoczywać i szybko powrócić do pełnej sprawności. Tak nam powiedziano - przekazuje rodzina mężczyzny za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl.

- Niestety stan jego zdrowia wciąż się pogarszał! Nasz ukochany tata słabł, a niedowład lewej części ciała tylko się pogłębiał! Znów pognaliśmy do szpitala. Dopiero wtedy lekarze zdecydowali się na wykonanie dokładniejszych badań i wtedy też zapadła diagnoza, najgorsza z możliwych - ogromny guz mózgu, glejak - wyjaśniają zdruzgotani bliscy pana Adama.

Cud uratuje Adama z Żar? Jest szansa!

Rodzina pana Adama była zdruzgotana, ale bliscy nie zamierzali się poddawać. Znaleźli specjalistę, który może uratować życie 52-latka.

- Po zapoznaniu się z wynikami badań dr Libionka potwierdził, że podejmie się operacji, a guz jest do usunięcia! Operacja otworzy tacie drogę do radio– i chemioterapii, da mu szansę na walkę, na życie! Możemy wygrać ze śmiercią, nie musimy bezradnie na nią czekać! Guz jednak rośnie w zawrotnym tempie, zatem Adam musi jak najszybciej znaleźć się w klinice w Kluczborku! Operacja może odbyć się już 22 sierpnia, jednak by do niej doszło - musimy zebrać 150 tysięcy złotych, które pokryją koszt zabiegu oraz koszty medyczne związane z transportem Adama do Polski - przekazują.

W serwisie siepomaga.pl udało się już zebrać 141 729 zł (stan na 17.08.2022, godzina 17:30). To powyżej 100%. Niemniej jednak, kolejne pieniądze mogą się okazać bezcennymi.

- Kwota została zebrana, ale nadpłata zostanie przeznaczona na dalsze jego leczenie i rehabilitację w Polsce - zapewniają bliscy. Link do zbiórki znajdziecie w tym miejscu. Zamieszczamy go również poniżej.

Sonda
Czy wspierasz internetowe zbiórki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE