słubice napad kantor1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Zatrzymany 29-latek.

Słubice: Napadł na kantor, nie zabrał pieniędzy, został zatrzymany!

2020-10-09 12:12

29-latek użył broni, jednak żadnych pieniędzy nie udało mu się zabrać. Został ujęty po kilku godzinach od zdarzenia w winnym województwie. Grozi mu do 12 lat więzienia. Do zdarzenia doszło w środę (6.10).

Popołudniu około godz. 15.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie dokonania rozboju w kantorze przy ul. Transportowej w Słubicach. Mężczyzna grożąc kasjerowi przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania pieniędzy. Gdy mu odmówił, napastnik uciekł.

Kryminalni rozpoczęli poszukiwania. Ustalili, że podejrzanym może być 29-letni mieszkaniec Wielkopolski. Zatrzymano go w powiecie chodzieskim. Mundurowi zabezpieczyli broń palną, na którą nie miał pozwolenia. W czwartek (8.10) trafił do aresztu na trzy miesiące.

słubice napad kantor2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Policja zbezpieczyła broń.

29-latek usłyszał zarzuty rozboju oraz posiadania broni palnej bez wymaganego pozwolenia. Za zarzucane mu czyny grozi kara od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE