Słubice. Zakażona koronawirusem jeździła na zakupy! Zabierała swoją...matkę

i

Autor: Lubuska Policja Zakażona koronawirusem mieszkanka Słubic w Lubuskiem jeździła na zakupy, a jakby tego było mało, zabierała ze sobą swoją matkę

Słubice. Zakażona koronawirusem narażała zdrowie swojej matki! Teraz grozi jej 8 lat

2021-03-26 17:25

Zakażona koronawirusem mieszkanka Słubic w Lubuskiem jeździła na zakupy, a jakby tego było mało, zabierała ze sobą swoją matkę. Kobieta została zatrzymana przez policjantów ubranych w kombinezony i osadzona w areszcie do wyjaśnienia, a teraz musi liczyć się z konsekwencjami swojego zachowania. W czasie czynności procesowych przyznała się do winy, za co grozi jej teraz do 8 lat więzienia i kara do 30 tys. zł, którą może nałożyć sanepid w Słubicach.

Słubice. Zakażona koronawirusem jeździła na zakupy! Zabierała swoją...matkę

Zakażona koronawirusem mieszkanka Słubic jeździła na zakupy, na które zabierała w dodatku swoją matkę. Zgłoszenie dotyczące łamania przez 51-latkę zasad izolacji domowej wpłynęło do tamtejszej komendy policji, a funkcjonariusze potwierdzili, że kobieta wychodzi z domu i jeździ autem, choć nie powinna.

- Bezmyślność tego zachowania była tym większa, że 51-latka jeździła na zakupy, zabierając na pokład swojego auta …swoją mamę. Kobieta została zatrzymana przez policjantów ubranych w kombinezony i osadzona w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Musi liczyć się z konsekwencjami swojego lekkomyślnego i nieostrożnego zachowania. W czasie czynności procesowych przyznała się do winy - informuje policja w Słubicach.

Zakażonej koronawirusem mieszkance Słubic, która jeździła z matką na zakupy, grozi teraz do 8 lat więzienia. Ponadto tamtejszy sanepid może ją jeszcze ukarać grzywną w wysokości do 30 tys. zł.

Trzciel. Uderzył psa młotkiem i zakopał go żywcem! Zdarzył się CUD [ZDJĘCIA]

Kiedy skończy się pandemia? Doktor Grzesiowski odpowiada
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE