Słubice. Zakażona koronawirusem narażała zdrowie swojej matki! Teraz grozi jej 8 lat

2021-03-26 17:25 Michał Michalak
Słubice. Zakażona koronawirusem jeździła na zakupy! Zabierała swoją...matkę
Autor: Lubuska Policja Zakażona koronawirusem mieszkanka Słubic w Lubuskiem jeździła na zakupy, a jakby tego było mało, zabierała ze sobą swoją matkę

Zakażona koronawirusem mieszkanka Słubic w Lubuskiem jeździła na zakupy, a jakby tego było mało, zabierała ze sobą swoją matkę. Kobieta została zatrzymana przez policjantów ubranych w kombinezony i osadzona w areszcie do wyjaśnienia, a teraz musi liczyć się z konsekwencjami swojego zachowania. W czasie czynności procesowych przyznała się do winy, za co grozi jej teraz do 8 lat więzienia i kara do 30 tys. zł, którą może nałożyć sanepid w Słubicach.

Słubice. Zakażona koronawirusem jeździła na zakupy! Zabierała swoją...matkę

Zakażona koronawirusem mieszkanka Słubic jeździła na zakupy, na które zabierała w dodatku swoją matkę. Zgłoszenie dotyczące łamania przez 51-latkę zasad izolacji domowej wpłynęło do tamtejszej komendy policji, a funkcjonariusze potwierdzili, że kobieta wychodzi z domu i jeździ autem, choć nie powinna.

- Bezmyślność tego zachowania była tym większa, że 51-latka jeździła na zakupy, zabierając na pokład swojego auta …swoją mamę. Kobieta została zatrzymana przez policjantów ubranych w kombinezony i osadzona w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Musi liczyć się z konsekwencjami swojego lekkomyślnego i nieostrożnego zachowania. W czasie czynności procesowych przyznała się do winy - informuje policja w Słubicach.

Zakażonej koronawirusem mieszkance Słubic, która jeździła z matką na zakupy, grozi teraz do 8 lat więzienia. Ponadto tamtejszy sanepid może ją jeszcze ukarać grzywną w wysokości do 30 tys. zł.

Trzciel. Uderzył psa młotkiem i zakopał go żywcem! Zdarzył się CUD [ZDJĘCIA]

Kiedy skończy się pandemia? Doktor Grzesiowski odpowiada
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE