gorzów policja auto

i

Autor: Fragles zdjęcie ilustracyjne

Spieszył się na podwójnym gazie i wpadł w ręce policjantów ze Słubic!

2020-12-02 14:58

54-latek z powiatu słubickiego ma sporo za uszami. Okazało się to, po jego zatrzymaniu i sprawdzeniu w policyjnej bazie. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym. Na drodze stwarzał zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (30.11) na drodze wojewódzkiej nr 137 w powiecie słubickim. Policjanci zauważyli pędzące auto, które chcieli zatrzymać do rutynowej kontroli. Jego kierowca jechał 127 km/h, gdzie obowiązuje prędkość to 90 km/h.

54-latek jednak nie zareagował na sygnały mundurowych i zaczął uciekać. Rozpoczął się pościg. Uciekinier nie zważał na przepisy. Po chwili udało się go zatrzymać. Policjanci od razu wyczuli woń alkoholu. Badanie wykazało, że mieszkaniec powiatu słubickiego ma 3 promile! Jak się okazało nie miał on prawa jazdy. Żeby tego jeszcze było mało- mężczyzna był poszukiwany do odbycia zaległej kary więzienia.

Nieodpowiedzialny kierowca usłyszał co najmniej trzy nowe zarzuty. Do domu nie wróci, tylko trafi do zakładu karnego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE