Groza pod Gorzowem Wielkopolskim

Strażak wziął na ręce dziewczynkę i otulił ją kocem. Wzruszające sceny po makabrycznym wypadku na S3 [ZDJĘCIA]

2022-09-15 22:12

Na trasie S3 w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego doszło do poważnie wyglądającego wypadku, w którym ranna została jedna osoba. Razem z dwiema innymi, w tym 2-letnią dziewczynką, jechała samochodem osobowym, gdy pojazd dachował. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, a wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili pod opiekę służb medycznych. Jedna trafiła do szpitala.

Strażak wziął na ręce dziewczynkę i otulił ją kocem. Wzruszające sceny po makabrycznym wypadku na S3

2-letnia dziewczynka, która brała udział w wypadku na S3 pod Gorzowem Wielkopolskim, została otoczona troskliwą opieką przez interweniujących na miejscu strażaków. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Santocku uchwycili moment, gdy jeden z funkcjonariuszy bierze poszkodowaną na ręce i otula ją kocem. 2-latka jechała samochodem osobowym razem z dwiema innymi osobami, gdy pojazd dachował. Do zdarzenia doszło w środę, 14 września ok. godz. 11.30, na 76. kilometrze trasy S3. - Ratownicy natychmiast przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy wszystkim uczestnikom wypadku. Poszkodowani zostali przekazani pod opiekę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz zespołów ratownictwa medycznego - czytamy na profilu facebookowym OSP Santocko. Jak informuje "Gazeta Lubuska", do szpitala trafiła ostatecznie jedna poszkodowana osoba. Prawdopodobnie nie odniosła poważnych obrażeń ciała, co może potwierdzać jeden z komentarzy znajdujących się pod wpisem o wypadku.

Czytaj też: Naćpany kierowca busa przewoził skradzione motocykle. Były warte 150 tys. zł

- Dziękuję serdecznie wszystkim służba które przejechały z pomocą... Dziękuję za zajęcie się córka oraz nami... - pisze jeden z użytkowników Facebooka.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Krwawy horror na łódzkim Widzewie. Skatowali sąsiadkę na śmierć, bo chciała ich uciszyć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE