Groza pod Gorzowem Wielkopolskim

Strażak wziął na ręce dziewczynkę i otulił ją kocem. Wzruszające sceny po makabrycznym wypadku na S3 [ZDJĘCIA]

2022-09-15 22:12

Na trasie S3 w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego doszło do poważnie wyglądającego wypadku, w którym ranna została jedna osoba. Razem z dwiema innymi, w tym 2-letnią dziewczynką, jechała samochodem osobowym, gdy pojazd dachował. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, a wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili pod opiekę służb medycznych. Jedna trafiła do szpitala.

Strażak wziął na ręce dziewczynkę i otulił ją kocem. Wzruszające sceny po makabrycznym wypadku na S3

2-letnia dziewczynka, która brała udział w wypadku na S3 pod Gorzowem Wielkopolskim, została otoczona troskliwą opieką przez interweniujących na miejscu strażaków. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Santocku uchwycili moment, gdy jeden z funkcjonariuszy bierze poszkodowaną na ręce i otula ją kocem. 2-latka jechała samochodem osobowym razem z dwiema innymi osobami, gdy pojazd dachował. Do zdarzenia doszło w środę, 14 września ok. godz. 11.30, na 76. kilometrze trasy S3. - Ratownicy natychmiast przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy wszystkim uczestnikom wypadku. Poszkodowani zostali przekazani pod opiekę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz zespołów ratownictwa medycznego - czytamy na profilu facebookowym OSP Santocko. Jak informuje "Gazeta Lubuska", do szpitala trafiła ostatecznie jedna poszkodowana osoba. Prawdopodobnie nie odniosła poważnych obrażeń ciała, co może potwierdzać jeden z komentarzy znajdujących się pod wpisem o wypadku.

Czytaj też: Naćpany kierowca busa przewoził skradzione motocykle. Były warte 150 tys. zł

- Dziękuję serdecznie wszystkim służba które przejechały z pomocą... Dziękuję za zajęcie się córka oraz nami... - pisze jeden z użytkowników Facebooka.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Krwawy horror na łódzkim Widzewie. Skatowali sąsiadkę na śmierć, bo chciała ich uciszyć?