Strzelce Krajeńskie. Nie żyje małżeństwo, są kary dla pracowników MOPS!

2020-05-30 17:31 AP
Skoki: 2-latek WYPADŁ z balkonu! Kupa PIACHU uratowała jego życie
Autor: Amadeusz Calik

Na zwłoki małżeństwa w wieku 82 i 84 lat natrafiono w jednym z bloków w Strzelcach Krajeńskich. Policja nie wyklucza, że kobieta mogła umrzeć z głodu... Jak informuje WP na pracowników MOPS zostały nałożone kary w tej sprawie.

Jak już informowaliśmy, 19 maja znaleziono ciała małżonków w  jednym z mieszkań w Strzelcach Krajeńskich. Wstępne ustalenia śledczych mówią, że przyczyną śmierci 84-letniego mężczyzny była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Podobnie miało być w przypadku jego żony, aczkolwiek śledczy nie wykluczają teorii, że kobieta zmarła z głodu. Więcej: Strzelce Krajeńskie: KOSZMARNA śmierć pary seniorów! Kobieta umarła z głodu?

Jak informuje WP, nałożono kary na pracowników ośrodka pomocy społecznej w Strzelcach Krajeńskich. Pracownicy MOPS mieli opiekować się małżeństwem od 2019 roku. Staruszkowie mieli jednak zrezygnować z pomocy pielęgniarki, a pracownik socjalny, który zadzwonił do małżeństwa miał usłyszeć, że "nie życzą sobie oni wizyt pomocy społecznej i że mają zapewnioną pomoc. "

W związku z tymi wydarzeniami pracownicy MOPS mieli nie interesować się małżeństwem, nawet kiedy sąsiadka zawiadomiła, że od kilku dni nie widziała małżeństwa. Pracownik socjalny nie sprawdził tego na miejscu, twierdząc, że jest zajęty - podaje WP.

Proces lekarza Jacka H.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj