Strzelce: Pomagał w wzięciu pożyczek, które wpływały na jego konto!

2020-07-01 21:43
strzelce oszust
Autor: materiały Lubuska Policji Zebrany materiał w sprawie trafił do sądu.

27-latek ze Strzelec usłyszał aż 45 zarzutów. Oszukał trzy kobiety na 40 tysięcy złotych. Akt oskarżenia trafił do sądu, a mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

Oskarżony obiecywał szybki zysk. Najpierw proponował „załatwienie” pożyczki. Kiedy kobiety przekazały swoje dane, zaciągał kredyt i przelewał na inny rachunek. Miał pieniądze pomnożyć na giełdzie papierów wartościowych, ale nigdy do tego nie doszło.

W ten sposób pobrał kilkadziesiąt kredytów na kwoty od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Kobiety niczego nie podejrzewały, straciły prawie 40 tysięcy złotych. Mężczyzna działał od października do grudnia 2016 roku.

Dzięki kilkumiesięcznej pracy kryminalnych oszust stanie przed sądem w Strzelcach Krajeńskich. 27-latkowi postawiono kilkadziesiąt zarzutów dotyczących oszustw i posługiwania się danymi innej osoby na jej szkodę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE