Ulica Kombatantów w Gorzowie zostanie wyremontowana. Prace jeszcze w tym roku?

2020-02-05 6:50
Ulica Kombatantów
Autor: www.google.maps.pl

Chodzi o odcinek długości około 850 metrów od galerii Feeria (dawna galeria Manhattan) do ul. Szarych Szeregów. Roboty remontowe, według wstępnych założeń, mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Urzędnicy chcą się dowiedzieć ile będzie kosztować wykonanie dokumentacji projektowej, dlatego wystąpili z zapytaniem ofertowym do firm. To nie będzie jednak gruntowna przebudowa.

- Środków wystarczy jedynie na wymianę krawężników i przebudowę nawierzchni. Jeśli starczy pieniędzy to spróbujemy wybudować zatokę autobusową przy Szarych Szeregów i kawałek chodnika od strony pawilonu. Generalnie skupiamy się na jezdni = przyznał Zdzisław Plis z Wydziału Dróg Urzędu Miasta.

Pojawił się także pomysł stworzenia minironda, aby uspokoić ruch w tym rejonie. Jednak na razie są to jedynie plany. Jeśli zostaną zrealizowane to dopiero w dalszym etapie. Sam remont, bez mini ronda, ma kosztować 1 milion 200 tys. zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE