Tragiczne wieści

Zaginiony 28-latek nie żyje! Makabryczne odkrycie pod Międzyrzeczem [ZDJĘCIA]

2022-09-15 22:47

Nie żyje 28-letni mężczyzna, który zaginął trzy dni temu na terenie powiatu międzyrzeckiego. Jego ciało zostało znalezione w lesie w pobliżu miejscowości Przytoczna, w czwartek, 15 września, w godzinach popołudniowych. Do poszukiwań zaginionego zostali zadysponowani m.in. druhowie z OSP w Przytocznej, którzy poinformowali o tragicznym odkryciu na Facebooku.

Zaginiony 28-latek nie żyje! Makabryczne odkrycie pod Międzyrzeczem

Co doprowadziło do zgonu 28-latka, którego znaleziono w lesie pod Międzyrzeczem? Jak informują na swoim profilu facebookowym druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przytocznej, mężczyzna zaginął trzy dni temu, po tym jak wyszedł z domu. Strażacy ochotnicy zostali zadysponowani w czwartek, 15 września, do wzięcia udziału w akcji poszukiwawczej i przeszukania za pomocą pontonu jednego z lokalnych akwenów. Godzinę po zakończeniu działań otrzymali informację, że ciało 28-latka znaleziono w lesie po drugiej stronie miejscowości. Przyczyny zgonu denata nie są na razie znane.

Czytaj też: Strażak wziął na ręce dziewczynkę i otulił ją kocem. Wzruszające sceny po makabrycznym wypadku na S3 [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?
Zgon 42-latka podczas interwencji policji w Radymnie