Zbąszynek: Warta kontra Lechia. Która drużyna będzie lepsza?

2020-08-04 19:05 Kły
Gorzów Warta
Autor: wartagorzow/facebook.com Warciarze po raz trzeci w wojewódzkim finale.

Dwie lubuskie drużyny piłkarskie zmierzą się w wojewódzkim finale Pucharu Polski. Pojedynek w środowe popołudnie (5.08) i z pewnością nie zabraknie wrażeń i emocji. Kto ma większe szanse na zwycięstwo?

Jednoznacznej odpowiedzi nie uda się uzyskać, jednak szala zwycięstwa bardziej przechyla się na stronę rywala gorzowian. Jak twierdzą fachowcy- Lechia ma większy bagaż doświadczeń i jej zawodnicy są lepieje ograni. Poza tym jest wyżej notowana w III ligowej tabeli.

Natomiast Warta Gorzów w regionalnym finale PP jest po raz trzeci i tym razem chce w końcu zdobyć trofeum. Po ligowej przegranej w Zabrzu granatowo-bordowi spragnieni są smaku zwycięstwa.

- Odpuszczania na pewno nie będzie. Trzeba zdecydowanie na coś mocno postawić. Mamy szeroką kadrę, dwóch-trzech zawodników nie grało w Zabrzu. Mam nadzieję, że oni na środę będą gotowi. Musimy na tyle umiejętnie porotować piłkarzami, by zgarnąć najwyższą pulę - mówi Paweł Wójcik, trener Warty Gorzów.

Wojewódzki stracie w Pucharze Polski w środę (5.08) na stadionie w Zbąszynku. Pojedynek rozpocznie się o godz. 18. Wstęp jest wolny, ale pamiętajcie o ograniczeniach związanych z koronawirusem.