25-latek wbiegł na tory i chciał RZUCIĆ SIĘ pod nadjeżdżający pociąg! Uratowano go w ostatniej chwili

2021-01-26 11:23 ago
36-latek RZUCIŁ SIĘ pod koła pociągu! Tragedia na torach w Lesznie
Autor: pixabay.com 36-latek RZUCIŁ SIĘ pod koła pociągu! Tragedia na torach w Lesznie

O krok od tragedii w naszym regionie! W niedzielę (24 stycznia) młody mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. W tym celu udał się na tory, gdzie czekał na pociąg. W ostatniej chwili uratowali go policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego!

W niedzielę, 24 stycznia policjanci ostrowskiej komendy uratowali młodego mężczyznę. 25-latek poinformował członków rodziny o tym, że chce rzucić się pod pociąg. Bliscy zaalarmowali policję. Natychmiast dyżurny przekazał informacje policjantom Wydziału Prewencji, st. post. Remigiuszowi Dudce i st. post. Bartoszowi Szyszce.

ZOBACZ: Pracownica ochrony robiła OKROPNE rzeczy, gdy nikt nie widział! Może trafić do więzienia na kilka lat

- Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce interwencji zastali zgłaszających, którzy poinformowali, że mężczyzna wysłał smsa, z którego miało wynikać, że podejmie próbę samobójczą. Osoby poinformowały policjantów, że 25-latek może jednak przebywać w swoim mieszkaniu. Policjanci sprawdzili adres, jednak nikogo tam nie zastali. Następnie, mundurowi ustalili odcinek torów na którym mógł przebywać mężczyzna - wyjaśnia rzecznik ostrowskiej policji.

Desperat wbiegł na tory i chciał rzucić się pod jadący pociąg. Policjanci natychmiast pobiegli za nim. W ostatnim momencie siłą ściągnęli mężczyznę poza tory kolejowe.

Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. 25-letni ostrowianin został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: Bp Damian Bryl nowym biskupem kaliskim. To on zastąpi zwolnionego bp Edwarda Janiaka!

M jak miłość, odcinek 1561: Bosacki zniszczy miłość Izy i Marcina? Patrycja pochwali się Marcie, że Łukasz jest jej kochankiem!