Dzień Chłopaka 2020. KIEDY wypada? Jak świętować Dzień Chłopaka 2020?

2020-09-29 15:27 AGO
Dzień Chłopaka 2020. KIEDY wypada? Jak świętować Dzień Chłopaka 2020?
Autor: pixabay.com Dzień Chłopaka 2020. KIEDY wypada? Jak świętować Dzień Chłopaka 2020?

Dzień Chłopaka 2020 - kiedy wypada? To w kalendarzu data niezwykle ważna. Zwłaszcza dla Pań, które tego dnia składają życzenia swoim ukochanym chłopakom! Kiedy dokładnie wypada Dzień Chłopaka 2020? Jakie życzenia można złożyć z tego okazji? Wszystkie informacje o Dniu Chłopaka 2020 znajdziecie poniżej!

Dzień Chłopaka 2020. Jaka jest jego historia?

Dzień Chłopaka obchodzony jest od 19 listopada 1999 roku. Zainicjowany został tego dnia w Trynidadzie i Tobago przy wsparciu Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz grupy aktywistów w Stanach Zjednoczonych, Europie, Afryce, Azji i na Karaibach. Miał być symbolem równowagi płci oraz odpowiedzią na Międzynarodowy Dzień Kobiet.  

Warto pamiętać, że na początek marca przypada Dzień Mężczyzny. Zdecydowanie więcej osób pamięta o jego alternatywnej dacie, czyli Dniu Chłopaka.

ZOBACZ: Mężczyźni o tych imionach są NIEZIEMSCY w łóżku! Sprawdź, czy jesteś na liście!

Dzień Chłopaka 2020. KIEDY wypada?

Kiedy dokładnie przypada Dzień Chłopaka? To pytanie z pewnością zadaje sobie niejedna dziewczyna, która nie chce przegapić tego ważnego dnia! Jak się okazuje, Dzień Chłopaka jest obchodzony w kilku krajach. W każdym z nich jest to inny dzień.

W Polsce Dzień Chłopaka przypada dokładnie 30 września. W 2020 będzie to środa. To tego dnia panie składają życzenia swoim chłopakom i kupują drobne prezenty. Przez wielu to Dzień Chłopaka jest uznawany za odpowiednich marcowego Dnia Kobiety.

HOT - Konflikt Lewandowskiego z Kucharskim - o co naprawdę chodzi?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.