Gostyń: Bawił się penisem na klatce schodowej. Myślał, że jest w domu?! Sąsiedzi zniesmaczeni!

2021-06-22 8:54
Gostyń: Wyciągnął penisa na klatce schodowej i zaczął sobie dogadzać. Myślał, że jest w mieszkaniu!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Gostyń: Wyciągnął penisa na klatce schodowej i zaczął sobie dogadzać. Myślał, że jest w mieszkaniu!

Zaskakujące sceny w jednym z budynków wielorodzinnych w Gostyniu (woj. wielkopolskie). Jeden z mieszkańców masturbował się na klatce schodowej. Zniesmaczeni sąsiedzi wezwali na miejsce policję. Młody mężczyzna został ukarany mandatem.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (20 czerwca) w godzinach porannych. Jak poinformował portal gostyn24.pl, w jednym z bloków przy ulicy Wichrowej sąsiedzi natknęli się na zupełnie nagiego mężczyznę, który masturbował się na klatce schodowej. Oburzeni sąsiedzi wezwali na miejsce policję.

- Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce zastali 21-letnego mieszkańca naszego powiatu, od którego wyczuli silną woń alkoholu - przyznała asp. sztab. Monika Curyk.

Młody mężczyzna został ukarany mandatem. Lokalny portal dowiedział się, że to jeden z mieszkańców tego budynku. Gdy wytrzeźwiał to tłumaczył policjantom, że był pewien, iż jest w swoim mieszkaniu i może w nim swobodnie sobie dogadzać.

Wałbrzych. Udusił kobietę penisem