Kalisz. CIAŁO mężczyzny zawinięte w dywan! 30-latek zatrzymany po pościgu

2021-01-26 22:03 PAP Michał Michalak
Kalisz. CIAŁO mężczyzny zawinięte w dywan! 30-latek zatrzymany po pościgu!
Autor: Admiral_Lebioda/cc0/Pixabay.com W kamienicy przy ul. Fabrycznej w Kaliszu znaleziono ciało mężczyzny zawinięte w dywan. W sprawie jego śmierci policjanci zatrzymali 30-latka

W kamienicy przy ul. Fabrycznej w Kaliszu znaleziono ciało mężczyzny zawinięte w dywan. Do makabrycznego odkrycia doszło we wtorek 26 stycznia po południu. Denat został uderzony, być może kilkukrotnie, ciężkim narzędziem w głowę. W związku z jego śmiercią został zatrzymany 30-latek, którego policjanci ujęli po pościgu. Trafił on do policyjnej izby zatrzymań.

Kalisz. CIAŁO mężczyzny zawinięte w dywan! 30-latek zatrzymany po pościgu

Ciało mężczyzny zawinięte w dywan znaleziono w kamienicy przy ul. Fabrycznej w Kaliszu. Do makabrycznego odkrycia doszło w we wtorek 26 stycznia w godzinach popołudniowych, a tego samego dnia policjanci zatrzymali po pościgu 30-latka, który może mieć związek ze śmiercią mężczyzny. Na razie trafił on do policyjnej izby zatrzymań, ale zostanie przesłuchany dopiero w środę.

Wiadomo, że 39-latek Kalisza, którego ciało były zawinięte w dywan, został uderzony - być może kilkukrotnie - ciężkim narzędziem w głowę, ale bezpośrednią przyczynę zgonu mężczyzny ujawni dopiero sekcja zwłok. Na miejscu są jeszcze policjanci, którzy prowadzą czynności pod nadzorem prokuratura - bierze w nich udział również biegły lekarz sądowy i technicy kryminalistyczni.

Pod psem załamał się lód! DRAMATYCZNA walka o życie pod Kaliszem [ZDJĘCIA]

Areszt dla podejrzanego o zabójstwo

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!