Kalisz: Grób 8-miesięcznej Antosi został OKRADZIONY. Złodziej zabrał piękną pamiątkę!

2020-07-31 21:25 Bartosz Wojsa
Kalisz: Grób 8-miesięcznej Antosi został OKRADZIONY. Złodziej zabrał piękną pamiątkę!
Autor: Bartosz Wojsa / Zdjęcie ilustracyjne Kalisz: Grób 8-miesięcznej Antosi został OKRADZIONY. Złodziej zabrał piękną pamiątkę!

Maleńka Antosia zmarła niedawno, a ze świeżo przygotowanego grobu 8-miesięcznej dziewczynki na cmentarzu w Kaliszu niespodziewanie zniknęła maskotka, pozostawiona tam przez matkę dziecka. Złodziej zabrał piękną pamiątkę po maleństwu i uciekł! Rodzice mają nadzieję, że uda się ją odzyskać.

Na terenie Cmentarza Miejskiego w Kaliszu doszło do bezczelnej kradzieży! Ktoś okradł grób 8-miesięcznej Antosi, która zaledwie miesiąc temu została tam pochowana. Rodzina jest zrozpaczona. – Jestem tam codziennie, ale miesiąc po pogrzebie zaniosłam zabawkę: Myszkę Miki. Powiesiłam ją na krzyżu. Jeszcze 23 i 24 lipca tam była. W sobotę okazało się, że ktoś ją ukradł – mówi Anna, mama Antosi, w rozmowie z portalem faktykaliskie.pl. – Nie mogę pojąć, kto mógł to zrobić. Czy jakaś babcia wzięła zabawkę dla wnuczka? Czy to jakiś menel, który kradnie znicze? Ostatnio takiego przegoniłam – mówi wstrząśnięta kobieta.

Kobieta rozważa zamontowanie kamery przy grobie córeczki, ostatnio zrobiły tak na terenie tego cmentarza inne osoby, kiedy ktoś notorycznie okradał groby ich bliskich. Przy wejściu na Cmentarz Miejski w Kaliszu rodzina zmarłej Antosi chce powiesić plakat skierowany do złodzieja w nadziei na to, że najdzie go jakaś refleksja i odda zabawkę. - Nie wyobrażam sobie  zanosić tam kolejnych zabawek i drżeć o to, czy ktoś ich nie ukradnie. Teraz myślałam o ustawieniu aniołka, ale już nie wiem - dodaje mama Antosi, cytowana przez faktykaliskie.pl. 

Wirus reaktywacja. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 84

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.